NY Rangers – St. Louis 5:3 (kon.) | Toronto – Buffalo 1:5 (kon.) | Dallas – Los Angeles 4:3 (kon.)
Seattle – Nashville 4:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 03.03.2022, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • DHL Extraliga juniorů - o účast v play-off • Skupina A

Je dobojováno!

Do poslední minuty to vypadalo, že se utkání bude muset rozhodnout až v prodloužení. V přesilové hře to ale změnil Jan Slanina a do prázdné branky pojistil Marek Kopic. Plzeň po třech porážkách zvítězila 4:2.

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a někdy u hokeje opět na počtenou! (19:00:32)

59:45
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky se trefuje MAREK KOPIC. Bez asistence.

59:04
    Indiáni jdou v poslední minutě do vedení Marcel z pravého kruhu nahrával před branku Soukupovi, ten kotouč posunul na JANA SLANINU. Asistence: Dominik Soukup a Marcel Marcel

58:45
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Kašpar – 2 min., vysoká hůl).

58:35
    Slaninova střela z prostoru před brankou letěla mimo

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny

57:54
    Střelecký pokus Peričky zastavil domácí brankář a bude se vhazovat před jeho brankou.

56:40
    Oba celky se snaží dostat do útočného pásma a vytvořit tlak

54:49

52:49
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pinkas – 2 min., podrážení).

51:39
    Šimek jel sám na Vondraše, ten kotouč betony vyrazil opět na hokejku Šimka, jeho dorážka skončil pod lapačkou.

50:04
    Betony musel Burda vyrazit střelu Marcela

49:07
    Ofsajd Hradce

48:24

46:24
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eremiáš – 2 min., faul kolenem).

44:36
    Slanina zkoušel své štěstí z pravého kruhu, brankář hostů připraven

43:17
    MAREK KOPIC projel sám útočným pásmem, vystřelil a kotouč proletěl nad Burdovým ramenem do branky. Asistence: Tomáš Pánek

42:05
    Pajer vystřelil z mezikruží, Vondraš zasáhl lapačkou.

Markéta Tomanová

Branky a nahrávky: 29. Dáňa (Malák), 44. Kopic (Pánek), 60. Slanina (Soukup, Marcel), 60. Kopic – 22. Lang (Pajer), 26. Matěj (Naar, Lang)

HC Škoda Plzeň: Vondraš (Lokajíček) – Houdek, Dolhý, Pánek, Pavlák, Malák – Kvasnička, Eremiáš, Kopic, Adamec, D. Soukup, Slanina, Marcel, Kreuzman, M. Soukup, Ženíšek, Kuchárik, Dáňa
    Mountfield HK: Burda (Mrázek) – Červenka, Boukal, Pinkas, Havlíček, Naar, Perička, Pelda – Matěj Beneš, Kašpar, Lang, Pajer, Šimek, Novotný, Idžan, Šedivý, Pilný, Michal Beneš

Rozhodčí: Svoboda, Sýkora – Ondráček, Malý