NY Rangers – St. Louis 5:3 (kon.) | Toronto – Buffalo 1:5 (kon.) | Dallas – Los Angeles 4:3 (kon.)
Seattle – Nashville 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:10 (1:1, 0:5, 1:4)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 03.03.2022, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • DHL Extraliga juniorů - o účast v play-off • Skupina C

Zápas je u konce. Mnohem lépe ho zvládl hostující Liberec, který ve třetí třetině přidal ještě čtyři góly a na sever Čech si odveze výhru 2:10. Dukla sice ještě v úvodu třetí třetiny dokázala snížit na 2:6, zbytek třetiny byl ovšem opět v režii hostů. Se čtenáři se loučím a přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. (20:14:28)

59:35
    Liberec právě vstřelil branku!
    Dukla si z tohoto utkání odnese nepopulární „desítku." Jiruš objel s pukem branku a od tyčky přihrál na FILIPA JANSU, který střelou z první propálil Puldu. Asistence: Vojtěch Jiruš, Jakub Šedivý.

59:16
    Melenovský dokázal vyhodit puk do středního pásma, dokonce může i útočit.

58:47
    Jansa objel s pukem skoro celé útočné pásmo a od domácí střídačky vystřelil, Pulda tuto situaci pokryl.

58:09
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Číhal – 2 min., podrážení).

57:31
    Těsný ofsajd Dukly.

56:08
    Jansa využil zaváhání Jihlavy na modré a jel sám na Puldu, puk si ale zavezl až příliš blízko k Puldovi a neměl příliš prostoru pro zakončení, brankář Jihlavy si pojistil místo u tyčky svými betony.

55:46
    Kerber prověřil Krále z levého kruhu, ten puk pokryl svou vyrážečkou.

54:42

54:34
    Pavelec vybojoval puk před Králem a zkoušel zakončit bekhendem, puk ovšem po teči letí do ochranné sítě.

53:08
    Šedivý se marně natahoval po puku a Liberec tak musí za kotoučem zpět do středního pásma.

52:42
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Šabatka – 2 min., krosček).

50:04
    Hosté střílí už devátý gól. Po levé straně kluziště zavezl puk do útočného pásma FILIP JANSA a od mantinelu pálil ke vzdálenější tyči. Asistence: Jakub Zajíček, Petr Gajda.

50:04
    Oddechový čas pro domácí.

49:14
    Bílí Tygři opět skórují. S první střelou Ledna si dokázal Pulda poradit, na zakončení JANA HAMPLA z kruhu už ovšem nedosáhl. Asistence: Matěj Leden, Filip Patzelt.

48:44
    Problémy s ledem pokračují dál, technici opět musí opravovat díru v ledu.

48:44
    Další zakázané uvolnění Dukly.

47:36
    Pavlik se hlásil o dorážku před před Puldou, kvůli nepřesné přihrávce se ale k zakončení nedostal.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 7. Pavelec (Chvátal, Sojka), 44. Báťa (Vyvial, Sojka) – 3. Patzelt (Hampl, Zajíček), 24. Zajíček (Nezbeda, Patzelt), 25. Jansa (Dvořák, Jiruš), 31. Měchura (Gajda, Nezbeda), 33. Šedivý (Gajda), 39. Měchura (Dvořák, Gajda), 46. Jenčovský (Hampl), 50. Hampl (Leden, Patzelt), 51. Jansa (Zajíček, Gajda), 60. Jansa (Jiruš, Šedivý)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Chvátal, Šabatka, Sapík, Vovsík, Číhal, Kerber, Zeman – Vyvial, Sojka, Pavelec – Jungwirth, Melenovský, Rauš – Báťa, Zdarsa, Straka
    Trenér: Michal Broš

Bílí Tygři Liberec: Král (Vopravil) – Hampl, Patzelt, Šedivý, Kollert, Dvořák, Hladík – Gajda, Jansa, Zajíček – Jiruš, Nezbeda, Měchura – Plos, Pavlík, Jenčovský – Leden, Kříž
    Trenér: Richard Lobo

Rozhodčí: Čáp, Mejzlík – Thuma, Maňák