NY Rangers – St. Louis 5:3 (kon.) | Toronto – Buffalo 1:5 (kon.) | Dallas – Los Angeles 4:3 (kon.)
Seattle – Nashville 4:3 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (1:1, 0:0, 2:0)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 03.03.2022, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě • 6. kolo

To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost. (20:11:52)

V první třetině to byli hosté kdo otevřel skóre tohoto utkán, a to konkrétně trefou Lukáše Strnada který svou střelou vymetl pavučiny ve Špunarově brance. Olomoučtí s odpovědí nečekali dlouho. O ní se trefou z pravého kruhu postaral Joshua James Mácha. Celky tak odcházeli po první periodě do šaten za nerozhodného stavu 1:1. První polovina druhé třetiny nabídla velmi kvalitní a vyrovnaný výkon na obou stranách. Po provinění jednoho z olomouckých hráčů došlo na trestné střílení, které využil pražský Tomáš Labuzík. To však s domácím celkem nijak nezamávalo, a výkon byl i nadále vyrovnaný. Druhá třetina však i přes tento fakt další gól nepřinesla. Třetí třetina se opět nesla v duchu kvalitního a vyrovnaného hokeje. Kohoutům se v ní díky trefě Jakuba Zapletala podařilo využít početní výhodu, a tím vyrovnat na 2:2. O chvíli později otočili stav utkání ze skvělé kombinace Joshua Jamese Máchy a Jana Kučery na domácí stranu. Hosté poté dělali maximum pro vyrovnání, to se jim však nepodařilo. Nepomohla jim ani hra v šesti. 3 body tak zůstávají v Olomouci.

59:37
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Serov – 2 min.).

59:03
    Slavia zůstává i nadále v šesti.

59:02
    Tým HC Slavia Praha si bere oddechový čas.

59:02
    Špunar si připisuje opravdu důležitý zákrok.

58:42
    Slavia to zkouší v šesti.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Olomouc se snaží držet kotouč co nejdál od své branky.

57:02
    Slavii se podařilo poslat na led odpočinuté hráče a jede do útoku.

55:58
    Hra se teď opět převážila na druhou stranu, a do útoku se ženou Kohouti.

54:56
    Po vyhraném vhazování vysílá Slavia ihned střelu na olomouckou branku.

54:02
    Slavia o vyrovnávací branku bojuje velmi svědomitě.

53:14
    Oba celky právě vystřídaly, na ledě tak uvidíme odpočaté pětky.