Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 3:1 (kon.) | Columbus – Los Angeles 3:4 (po pr.)
Carolina – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Buffalo – Minnesota 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 3:4 (po pr.)
Anaheim – Vegas 4:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 2:1 (kon.) | Philadelphia – Chicago 4:3 (kon.)
Arizona – Ottawa 8:5 (kon.)
Mountfield HK
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 05.03.2022, 12:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina B

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost při sledování onlajnu a u dalších se budu těšit, na počtenou. (14:28:44)

Dnešní utkání je u konce. Výsledek působí zcela jednoznačně a nutno konstatovat, že domácí po celou dobu kontrolovali hru a až na výjimky soupeře k ničemu moc nepustili. Během první třetiny si Lvi utvořili dvoubrankový náskok, který v každé ze zbývajících period ještě jednou navýšili. Byla z toho tak výhra Mountfieldu 4:0.

Pro vývoj v tabulce to znamená, že Hradec skončí nejhůře na čtvrtém místě a Kometa zřejmě pátá. Vítkovice totiž prohrávají v Třinci a čekat se bude na odpolední mač mezi Zlínem a Jihlavou. První jmenovaný může Lvy v tabulce ještě předskočit.

59:57
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Pavlík – 2 min., hákování).

59:40
    Puk je v rohu kluziště, odsud se hosté těžko prosadí.

59:11
    Hradec se dobře brání a nedává soupeři mnoho prostoru.

58:41
    Kometa má ještě k dispozici přesilovku a nachází se v útočném pásmu.

58:32
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Mach – 2 min., vysoká hůl).

58:25
    Po odpískaném ofsajdu se už zase pokračuje ve hře.

58:04
    Zbývají poslední dvě minuty do konce a hra je přerušena, buly v neutrální zóně.

57:40
    Martin Máša zahajuje jeden z posledních útoků svého mužstva.

56:59
    Brňané opět v útočném pásmu, ale dnes jim není střelecky přáno.

56:30
    Sražená střela Hradeckých nedoletí ani ke Kavanovi a Kometa to ještě může zkusit směrem dopředu.

55:50
    Libor Kuswito odehrál kotouč včas před dotírajícím protihráčem.

55:27
    Boj o střední pásmo pro Hradec, ale puk rychle mění svého majitele.

54:16
    Moravané si šikovně předali hrací předmět a prokombinovali se až dopředu, kde si na ně ale počíhala pozorná obrana.

54:00
    Kavan nadvakrát kryje soupeřovu šanci a přikrývá puk pod rukavici.

53:15
    Ani tato střela Ondřeje Kose se neujme, Kometa má i určitou dávku smůly. Na druhé straně se do útoku dere Hradec.

Jan Brůna

Branky a nahrávky: 3. Vencl (Král, Hora), 16. Klíma (Trejbal, Jón), 27. Klíma (Vencl, Pavič), 49. Hora (Vencl)

Mountfield HK: Kasal (Záruba) – Fiala, Žaba (A), Pavič, Mráz, Bezpalec, Samek – Jón, Vencl (C), Síla, Hora, Mach, Klíma, Trejbal, Král, Voděracký.
    Trenér: Václav Pánek

HC Kometa Brno: Kavan – Antony, Zubíček, Máša (A), Spanel, Eich (C), Mitro, Kuswito – Kos, Rakus, Pavlík, Halačka, Zduba, Červenka, Röss, Škodík, Nekvapil, Šantora.
    Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Novotná – Roischel, Kopecký