Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 3:1 (kon.) | Columbus – Los Angeles 3:4 (po pr.)
Carolina – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Buffalo – Minnesota 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 3:4 (po pr.)
Anaheim – Vegas 4:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 2:1 (kon.) | Philadelphia – Chicago 4:3 (kon.)
Arizona – Ottawa 8:5 (kon.)
Piráti Chomutov
1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
HC Olomouc
Sobota 05.03.2022, 13:00 • ROCKNET ARÉNA, Chomutov • DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě • 7. kolo

Třetí třetina se dohrávala v poklidném tempu. Olomouc přidala po chybě Tučka ještě šestý gól. Chomutovským zápas vůbec nevyšel a připisují další porážku. Z ROCKNET ARÉNY je to pro dnešek vše, pěkný zbytek odpoledne. (15:05:53)

58:55
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (David Černý – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování). Trest odpyká Jan Rindoš.

58:55
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (David Černý – 2 min., nesportovní chování).

58:55
    Ofsajd Olomouce.

58:38
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tuček teď neudržel puk ve výstroji, kterého se zmocnil ŠIMON GROCH a zasouvá puk do prázdné brány. Asistence: Ruda.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Panáčkovo nahození na Tučka, který ho vyráží do rohu.

56:48
    Šilar projel celé hřiště až před hostující branku. Svojí akci se ještě snažil vyšperkovat přihrávkou, kterou ale v poslední chvilce vypíchl hostující bek.

56:20
    Domácí jsou v zakončení jaloví, teď měli dvě šance a obě skončili nedůraznou střelou na prvním bránícím hráči.

55:38
    Tuček vyráží střelu Fasnera.

54:49
    Domácí rozehráli za vlastní brankou a protečovaným pukem se dostali do útočné třetiny.

53:48
    Zámek Pirátů ve vlastní třetině ukončil až Tuček, který si ve skrumáži před sebou našel puk a ukryl ho v lapačce.

53:25
    Teď se před Tučka dostal osamocený Groh, ale nezakončil dostatečně důrazně.

52:45
    Zapletal se dostal ke střele, která orazítkovala oblouk brány.

52:16
    Další zakázané uvolnění, tentokrát na straně Olomouce.

52:03
    Zakázané uvolnění Pirátů.

51:29
    Obraz hry je stále stejný, Pirátům se nedaří rozehrávka a Olomouc se už nikam moc netlačí.

50:49

Tadeáš Kožený

Branky a nahrávky: 38. Petrásek (Šugár, Dominik Badinka) – 20. Kočí (Groch, Tarnoczy), 27. Groch (Tarnoczy, Zapletal), 31. Mácha (Handl, Poledna), 35. Ruda, 36. Handl, 59. Groch (Ruda)

Piráti Chomutov: Tuček (Perůtka) – Petrásek (C), Cestr, Janda, Pöschl (A), Rykl, Dominik Badinka – Ekrt, Šugár, Šilar, Krasanovský, Cháb, Tadeáš Svoboda, Vostiňák, Černý, Döring, Daniel Badinka, Jan Rindoš
    Trenér: Petr Jíra

HC Olomouc: Špunar (Kmec) – Kočí, Přecechtěl, Drábek, Groch, Panáček, Stratil – Poledna (C), Tichý, Kučera, Havel, Zapletal, Fasner, Handl (A), Mácha, Tarnoczy, Ruda
    Trenér: Karel Beran

Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Kokrment, Pěkný