Letňany – Hronov 2:0 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 2:3 (0:2 po s.n.) | Val. Meziříčí – Opava 4:0 (kon.)
Příbram – Kobra 0:4 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 8:1 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
HC Tábor
6:1 (1:0, 3:0, 2:1) Stav série: 3:0
BK Havlíčkův Brod
Sobota 05.03.2022, 18:01 • Zimní Stadion Tábor • Play-off 2. liga, skupina Jih • Semifinále

Moc Vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dnešního večera! (20:15:36)

Dnešní utká je za námi. Po nejisté první třetině nastala nadvláda Tábora, který získává mečbol a již za dva dny může na ledě svého soupeře tuto sérii ukončit.

58:37
    Tábor právě vstřelil branku!
    Tábor přesilovou hrou nepohrdl a přidává další přesný zářez v tomto utkání. Radek Seidl se zmocnil neposedného puku a naservíroval ho LUKÁŠI ENDÁLOVI na zlatém podnose. Asistence: Radek Seidl

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu. Puk se po vyhození Brodu nachází za brankou Tábora, kde jej prudce podél mantinelu odehrál Kristián Kolář.

57:48
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Roman Čermák – 2 min., podrážení).

57:45
    Bekhend Milana Dančišina končí na spojnici!

57:26
    Schovaná střela Cachnína končí v náručí Kristiána Koláře, jenž dnes chytá své premiérové play-off v dresu Tábora.

57:00
    Po ofsajdu Tábora se uskutečnilo vhazování u střídaček. To vyhrál Tábor, po němž Lukáš Kříž zatáhl puk do útočného pásma a nadhodil puk za branku Brodu, kterou opustil její strážce a rozdal ho dál svým spoluhráčům.

56:09
    A sám před Chaloupkem stanul Petr Zíb. Ten si sice mladého brankáře roztáhnul, nedokázal ho ale přehodit!

55:24
    Cachnín si vyměnil puk se svým souputníkem z jihlavské Dukly Adamem Dvořákem, ke střele se ale dvojice mladíků nedostala.

54:38
    Skvělou práci odvedl Jan Bárta, jenž zahnal Cachnína až ke své brance.

54:05
    Z dálky se branku Tábora snažil ohrozit Benák. Klec Koláře ale přestřelil.

53:45
    Nahrávku Třetiny sráží bránicí táborité na svou střídačku.

53:23
    A Jakub Matušík to udělal zkušeně. Z pravé strany si najel na Chaloupka, v mezikruží si jej položil a bez problémů zakončil za jeho záda!

53:23
    A další samostatný únik na straně Tábora, kterého se ujal Josef Hasman. Ten byl ale faulován, sudí nařizují trestné střílení, kterého se ujme Jakub Matušík.

52:40

52:33
    Petr Zíb nedal Kabelkovi ani píď prostoru pro střelu od modré. Bek Havlíčkova Brodu se snažil puk procedit na Tomáše Ludvíka v rohu, jeho pas byl ale sražen mezi početné osazenstvo.

František Kalina

Branky a nahrávky: 6. Hasman (Endál), 36. Bárta (Zíb), 38. Seidl (Šulek, Endál), 40. Šulek (Matušík), 54. Matušík (TS), 59. Endál (Seidl) – 43. Mlynář (Kuchta, Čermák)

HC Tábor: Kolář (Dvořák) – Kříž, Hajič, Černý (A), Havelka, Pařízek, Hubata, Radoš, Čížek – Hasman, Dančišin, Endál, Seidl, Matušík, Šulek, Bárta, Zayml, T. Rousek, Matiášek, Prášek, Zíb
    Trenér: Arpád Györi

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (37. Chaloupek) – Čermák, Kliment (A), Dvořák, Nepokoj, Kabelka, Benák. Krejčí – Kuchta, Voříšek, Mlynář, Cachnín, Třetina, Tecl, Bulín, T. Ludvík, Čejka, Holenda, Kalač, J. Ludvík
    Trenér: Richard Cachnín

Rozhodčí: Jan Červenka – František Štěpánek, David Thuma