Letňany – Hronov 2:0 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 2:3 (0:2 po s.n.) | Val. Meziříčí – Opava 4:0 (kon.)
Příbram – Kobra 0:4 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 8:1 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
HC Baník Příbram
0:4 (0:1, 0:1, 0:2) Stav série: 2:1
HC Kobra Praha
Sobota 05.03.2022, 18:00Play-off 2. liga, skupina Jih • Semifinále

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (19:18:05)

Dohráno! Kobra na ledě Příbrami vybojovala cenné vítězství a po zodpovědném výkonu snižuje své manko v sérii, přičemž v pondělí bude mít na svém ledě šanci stav semifinále srovnat. Baník se dnes celé utkání trápil v koncovce, což je jednoznačně hlavní kámen úrazu jeho dnešního neúspěchu.

59:22
    Běží poslední minuta hry, závěr utkání se odehrává před hostujícím brankovištěm.

58:24
    Kobra právě vstřelila branku!
    V Příbrami je hotovo, Kobra si po dnešním zápase připíše na své konto první bod! Opuštěnou branku z prostoru pro vhazování zasáhl LUKÁŠ TONDR – 0:4! Asistence: Kamil Bříška, Tomáš Šťastný.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:31
    Závěr dnešního utkání bude zřejmě ještě pořádně dlouhý, před Ondríkem byla po přerušení k vidění další kočkovaná. Vylučovat se ale zřejmě nebude.

57:00
    Příbram hraje vabank a nechává svou branku prázdnou, Šorf zůstává na střídačce!

57:00
    Oddechový čas pro domácí.

56:34
    Domácí jsou v plném počtu, během jejich oslabení nebyla na ledě k vidění větší střelecká šance.

55:13
    Hosté se bezúspěšně snaží rozjet kombinaci před Šorfem, Baník zatím oslabení celkem hravě zvládá.

54:34
    Marcel Hlaváček (PRI) je po zákroku na Bříšku za domácím brankovištěm vyloučen na dvě minuty za hrubost.

54:13
    Příbram má na vyrovnání už jen necelých šest minut a pokud chce stále pomýšlet na vítězství, bude muset v závěru základní hrací doby hodně přidat.

53:48
    Novák měl namířeno do útočného pásma, těsně po přejezdu modré čáry ale ztratil balanc a přišel o puk.

52:50
    Zídek našel dlouhou přihrávkou na kruhu volného spoluhráče, jehož následná střela zasáhla jen beton připraveného příbramského gólmana.

51:35
    Rychlou akci Kobry z prostoru pro vhazování uzavřel Holý, pryž končí v rukavici domácího brankáře.

50:50
    Baník se snaží prohru ještě zvrátit, stále se mu ale nedaří aspoň trochu Ondríka překvapit.

50:18
    Příbram si do svých statistik zapisuje další icing, vhazovat se bude po Šorfově pravici.

49:36
    Hraje se nahoru dolu, ani jednomu týmu se momentálně nedaří se uchytit v útočném pásmu.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 5. Zídek (Janda, Novák), 27. Novák (Zídek), 49. Havrda (Zídek), 59. Tondr (Bříška, Šťastný)

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Havlín, Hlaváček, Saňa (A), Malý, Vinš, Jelínek, Zdeněk – Furch, Svoboda, Rohlík (A), Chlouba, Seniov, Josefus (C), Pinkas, Kraus, Gengel, Káník.
    Trenér: Pavel Marek.

HC Kobra Praha: Ondrík (Sochůrek) – Ženíšek, Šteiner (A), Svach, Zmeškal, Holý, Janda, Cichoň – Čech, Havrda, Tondr, Bříška (C), Zídek, Novák (A), Šťastný, Petrák, Hlinka, Janča, Hrubý.
    Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Květoň – Rubáš, Tvrdík.