Písek – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Kobra – Chrudim 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – HK MD Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.)
Přerov – Vsetín 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou 5:4 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 06.03.2022, 16:30 • MEO Aréna, Přerov • Liga juniorů • 42. kolo

59:31
    Půlminuty před koncem ještě Přerov bude hrát přesilovku, za podrážení je vyloučen Adam Bachánek (VSE).

55:39
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Fencl – 2 min., nesportovní chování).

38:33
    Zubři budou hrát minutu a půl přesilovku pět na tři, za hákování dostává dvě minuty Adam Bachánek (VSE).

38:05
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Mojžíš – 2 min., podrážení).

17:33
    Druhý trest pro Jana Ramerta (VSE) v zápase a opět za hákování. Domácí si tak zahrají druhou přesilovku.

12:36
    Kleniar už už pronikal k bráně Vsetína, Jan Ramert (VSE) ho však na poslední chvíli zahákoval. Rozhodčí tento faul na straně Valachů neunikl a domácí si zahrají přesilovku.

06:04
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Holík – 2 min., hákování).

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 35. Švejda (Kleniar, Hlávka), 40. Švejda (Holík, Hlávka), 54. Němec (Hanák, Štíbr) – 7. Bachánek (Sviták), 20. Horský (Prčík, Ramert), 29. Janíček (Tkadlec), 34. Bachánek (Horský, Przybyla)

HC ZUBR Přerov: Žurek (34. Hendrych) – Nesvadba, Holík, Hanák (C), Gréč, Němec, Billa – Fencl, Halík, Kleniar, Šilhavý, Hyža, Štíbr (A), Kolařík (A), Brázda, Švejda, Hlávka, Kuchta
    Trenér: Pavel Neuman

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (32. Hořejší) – Sýkora, Liss, Machů, Prčík, Fojtík, Sviták (A), Mojžíš – Maštalíř, Janíček, Bednařík (C), Przybyla, Jurek, Koláček, Ramert, Bachánek (A), Horský, Broža
    Trenér: Aleš Bachánek

Rozhodčí: Novotná – Bubela, Axman