Havlíčkův Brod – Tábor 2:10 (kon.) | Kobra – Příbram 2:4 (kon.) | Hronov – Letňany 2:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 0:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Kopřivnice – Nový Jičín 2:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:10 (2:2, 0:3, 0:5) Stav série: 0:4
HC Tábor
Pondělí 07.03.2022, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Play-off 2. liga, skupina Jih • Semifinále

Je za námi třetí třetina, která patřila Táboru, ten pěti góly rozhodl o postupu do finále skupiny Jih. Domácí odpadli ve druhé části a už nenašli potřebné síly k odvrácení konce sezony. (20:21:07)

59:42
    Tábor právě vstřelil branku!
    Kohouti nemají dost a svému sokovi dávají desítku! PETR ZÍB se dostal k volnému kotouči na ose. Kus gumy pověsil výstavně do pravé šibenice, Chaloupek byl bez šance! Asistence: Lukáš Prášek.

59:15
    Ondřej Šulek se zmocnil za modrou čárou puku a kontroluje ho v čele s obránci. Zápas se jen dohrává.

58:30
    Jihočeši přidávají další pojistku na postup do finále skupiny Jih! Lukáš Endál nahrávkou zpoza klece našel před modrým půlměsícem JANA BÁRTU, který pokusme mezi betony mířil přesně! Asistence: Lukáš Endál.

57:42
    Táborští ustáli souboj u hrazení a jeli vstříc brance Bruslařů. Ondřej Chaloupek nemusel zasahovat, Roman Čermák si splnil defenzivní povinnosti.

56:54
    Ondřej Chaloupek předvedl výstavní semafor, kterým zastavil pokus Tomáše Rouska, jenž se mezi střelce nezapisuje.

56:07
    Ondřej Šulek dostal nahrávku před branku Ondřeje Chaloupka, který vykopl levý beton, aby zastavil puk. Domácí gólman obstál v těžké zkoušce.

55:38
    Kristián Kolář přerušuje hru, když k němu doklouzal puk z pravé strany. Hvalíčkův Brod zřejmě nepřidá další korálek na šňůrku.

55:17
    Dnešní semifinálovou bitvu sleduje 392 diváků.

54:13
    Havlíčkův Brod se pokusí ohrozit klec soupeře, ale ztroskotal ve středním pásmu, kde byl postavený šik Jihočechů.

53:01
    Luboš Voříšek se protáhl po pravé straně do pásma, ale Kristián Kolář nemusel zasahovat. Tábor kontroluje hru.

52:26
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Endál – 2 min., sekání).

52:04
    Jiří Benák zablokoval pokus Ondřeje Šulka z pravé strany. Tábor potom přišel o pásmo.

51:48
    Oba fanouškovské tábory jsou na nože, jelikož domácí fans hodili dýmovnici na hostující stranu.

51:48
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., nedovolené bránění).

50:13
    Jihočeši pokračují v demolici Havlíčkova Brodu! Lukáš Endál vystřelil, ale jako střelec je označený JOSEF HASMAN, který jej tečoval za Chaloupka. Asistence: Lukáš Endál.

50:03
    Hraje se už ve vlažném tempu, oba celky vědí, jak jsou karty rozdány.

49:07
    Tomáš Hajič si nabruslil nízko pravého kruhu, odkud vypálil z první. Jeho pokus skončil mimo tři tyče havlíčkobrodské svatyně.

48:24
    Nepřesnosti na obou stranách, oba celky nebyly přesné v nahrávkách.

47:30
    Patrik Zayml se zjevil mezi čárkami. Už už se chystal zakončit, ale vyrušil ho navracející se obránce, který ztlumil puk na chráničích.

47:08
    Ondřej Chaloupek byl přivítán mezi tyče sprchou střel. Jihlavský prospekt odolal a nekapituloval.

45:37
    Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Nedvěd, přichází Chaloupek.

45:37
    rozjetí kohouti dávají sedmou trefu utkání po krásné kombinaci. V levém rohu přenechal Zíb puk Práškovi, který pohotově přenechal u levé tyče JANU MATIÁŠKOVI! Ten z první propálil Nedvěda k levé tyči. Mladíček v masce odjíždí střídat! Asistence: Lukáš Prášek a Petr Zíb.

44:40
    Jan Radoš se prosmýkl kolem svého strážce, ale puk nad levé rameno Nedvěda neusměrnil Hosté jsou více na kotouči.

43:18
    Jihočeši navyšují vedení zkraje třetí části. Pokus Jakuba Matušíka nevydržel ve výstroji Martina Nedvěda. Pohotovou reakci předvedl LUKÁŠ ENDÁL, který ho doklepl do sítě! Asistence: Jakub Matušík a Josef Hasman.

42:52
    Tomáš Mlynář byl osamocený v pásmu, byl tedy lehkým soustem táborské obrany, která mu uzmula puk.

42:11
    V klubku hráčů byl zaklíněný puk, dlouho jej nikdo nevydoloval zpod bruslí, tak hlavní arbitr přerušil hru.

41:27
    Tábor kontroluje hru ve vlastním pásmu a chystá útočné tažení. To přišlo, ale dlouhá nahrávka byla lehkou kořistí pro Martina Nedvěda.

40:54
    Martin Nedvěd vyrazil puk ramenem a potom rozhodčí přerušil hru.

40:26
    Havlíčkův Brod zkusí ve třetí části vykřesat jiskru naděje, aby si prodloužil sezonu.

40:01

Čtyřicet minut je minulostí a ve skóre jsme se pokročili. Druhá dvacetiminutovka přinesla řadu vyloučení, která promluvila do stavu utkání. Tábor třikrát našel recept na obranu Havlíčkova Brodu a Martina Nedvěda. Havlíčkův Brod se snažil, ale ztratil tempo z první třetiny. Uvidíme, co nabídne poslední část. Třetí část začne přibližně v 19:45.

Střely ve druhé třetině (celkem): 8:13 (21:26)

40:00

39:58
    Tomáš Hajič si vzal moc velké sousto, když chtěl projít mezi dvojicí v bílém. Obránce Tábora se nakonec ocitl na ledové ploše a hoko těžko se z něj zvedá.

39:22
    Do dobré situace se proháčkoval Josef Hasman, který odpáral obránce, ale na Martina Nedvěda si střelou mezi betony nepřišel.

38:43
    Obrana Havlíčkova Brodu se musela mít na pozoru, neboť hosté byli opět při chuti. Puk si našel ve výstroji brankář domácího celku.

38:12
    Lukáš Endál svým pohybem dostal pod tlak Romana Čermáka, který v těžké situaci nezahrál dobře. Puk s přispěním prvního jmenovaného končí ve středním pásmu.

37:36
    Hosté měli přečíslení tři na dva, ale Tomáš Rousek si musel zpracovat puk na bekhendu, takže ztratil potřebnou výhodu. Martin Nedvěd nemusel zasahovat.

36:45
    Nepokoj ztratil puk na modré, čehož využil Tomáš Rousek. Útočníka hostů odzbrojil od kotouče efektivní rybičkou Daniel Kabelka.

36:18
    Roman Čermák dostal nabito na modré území, jeho pokus z předklonu orámoval jen hranu zadního mantinelu.

35:32
    Tábor zvládl ošemetné vhazování, po kterém se dokázal osvobodit. Bruslaři musí založit útočnou akci z vlastního pásma.

35:17
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kříž – 2 min., vysoká hůl).

35:04
    Marek Tecl byl v těžkém úhlu, ale nedokázal protlačit puk za záda Kristiána Koláře, který se jen ohlédl za hracím předmětem.

34:46
    Kristián Kolář se odpíchl od levé tyče tak, že branka vylétla ze svého postavení. Hra je přerušena.

34:16
    Další pokus z pravé strany, i tentokrát vyhrál minisouboj táborský gólman, který zvedá pomyslný prapor svého celku. Kolář je důležitou postavou v oslabení tři na čtyři.

33:38
    Martin Nepokoj dostal nahrávku na pravý kruh, odkud vypálil z první. Kristián Kolář se stihl včas přesunout a zneškodnit projektil.

33:21
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Hubata – 2 min., sekání).

33:13
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., nesportovní chování).

33:07
    Petr Zíb se urval jako vagón a po levé straně poslal nekompromisní dělovku. Martin Nedvěd okrajem lapačky vytěsnil puk mimo tyče!

32:56
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Černý – 2 min., držení).

32:26
    Domácí tým si bere oddechový čas pro, aby rozmělnil tlak kohoutů.

32:26
    Aktivní Tábor rázně vykročil za finálovou účastí ve skupině Jih! JAKUB MATUŠÍK nabral rychlost na pravé straně, prohnal se do pásma a střelou zápěstím vymetl všechny pavouky v bližší šibenici! Asistence: Tomáš Rousek a Tomáš Hubata.

31:25
    Lukáš Prášek hledal nebezpečnou nahrávkou před brankou Petra Zíba, jenž nedokázal z těžké pozice prostřelit Martina Nedvěda!

30:36
    Jihočeši kontrolují hru, výrazně jim k tomu pomohly přesilové hry. Havlíčkův Brod by potřeboval impuls, aby s nepříznivým vývojem něco udělal.

29:51
    Petr Kuchta nezpracoval skákavý kotouč na modré, takže Havlíčkobrodští musí vyklidit útočné pásmo.

29:16
    Havlíčkův Brod vypadl ze hry a Tábor si v pohodě dělá na ledě, co chce, až nyní, kdy je zastavil čárový sudí. Ten odpískal postavení mimo hru.

28:30
    Hosté nevyužili početní výhodu, ale krátce po skončení přidávají další gól! Křížovo nahození skončilo na blocích, ale chybu domácí defenzivy potrestal JAN BÁRTA, který se s ničím nerozpakoval a propálil Martina Nedvěda! Asistence: Lukáš Kříž, Tomáš Hubata.

28:01
    Tomáš Hajič měl dostatek prostoru, aby si vybruslil mezi čárky. Jeho pokus s vypětím všech sil vyrazil Nedvěd hokejkou.

27:21
    Josef Hasman byl na modré čáře, zkusil nabídku na teč, jelikož měl před brankovým prostorem dva spoluhráče. Puk po teči končí v ochranné síti.

27:00
    Hosté byli teď zoufalí, tak nahodili kotouč na Martina Nedvěda, který jej podržel ve výstroji. Rozhodčí přerušil hru, vhazovat se bude po pravé ruce domácího fantoma.

26:32
    Táborští nadále kombinují v pásmu Bruslařů, kteří se brání v boxu před svým gólmanem.

26:15
    Hajič si vyměnil puk s Ondřejem Šulkem, který si vylepšil na levém kruhu pozici. Pokus přes clonu minul vzdálenější tyč havlíčkobrodské svatyně.

26:08
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Voříšek – 2 min., sekání).

25:40
    Jakub Matušík se rozjel k nařízenému trestnému střílení. Zkušený forvard nic nevymýšlel a zkusil střelu mezi betony. Martin Nedvěd si mezírku pohlídal!

25:40
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Čermák – trestné střílení, hákování).

25:08
    Bruslaři zvýšili napadání a mohli vyrovnat, Kolář v čele se svoji obranou všechno ustál.

24:07
    Jihočeši i potřetí v utkání jdou do vedení! Přečíslení dva ne jedno táhlo duo Tomáš Rousek a LUKÁŠ KŘÍŽ, které využilo menší zaváhání obránce. Druhý jmenovaný prostřelil přesouvajícího se Nedvěda k pravé tyči! Asistence: Tomáš Rousek.

23:35
    Josef Hasman chtěl obejít v situaci jeden na jednoho obránce, jenže ten ho dál nepustil. Sledujeme vyrovnanou hru.

22:56
    O puk se bojuje v útočné třetině soupeře. Hosté dokázali zpod bruslí uzmout puk. Tábor se s kotoučem dostal jen do středního pásma.

22:30
    Domácí celek zahrál na zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Martina Nedvěda.

21:55
    Kristián Kolář ustál těžkou situaci u pravé tyče, když v jeho blízkosti operovali dva hráči v červeném. Gólman Tábora vše zvládl na jedničku.

21:09
    Jihočeši jsou již kompletní. Havlíčkův Brod se pokusí dobýt útočnou třetinu, jenže val v bílém působí jako nepropustná zeď.

20:21
    Josef Hasman hledal před brankou Milana Dančišina, který na dlouhou hokejku nedosáhl na kotouč. Bruslaři se zatím v dohrávání přesilové hře trápí.

20:01

První třetina čtvrtého semifinále je za námi. Úvodní dvacetiminutovka nabídla enormní nasazení Bruslařů, kteří sice prohrávali v páté minutě, jenže Havlíčkův brod stih rychle odpovědět. Tábor se dostával před branku Martina Nedvěda častěji, což pramenilo v úspěch v 15. minutě. Kuchtova parta dokázala odpověď v přesilovce, když se podruhé v utkání trefil Miroslav Třetina. Zajímavá druhá část začne přibližně v 18:51.

Střely po první třetině: 13:13

20:00

19:58
    Kombinace domácího výběru neskončí ani ohrožením svatyně hostujícího brankáře.

19:51
    Roman Čermák stál na modré, kam dostal nahrávku, jeho projektil likviduje Kristián Kolář, jenž měl čistý výhled.

19:43
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Hubata – 2 min., podrážení).

19:28
    Otevřený hokej v posledních střídání přináší hru nahoru a dolů.

18:46
    Marek Tecl společně s Miroslavem Třetinou vybojovali kotouč, ale druhému jmenovanému utekla guma z čepele. Tábor přežil náznak přečíslení.

18:02
    Josef Hasman byl blízko další trefy. Zbavil se obránce, ale k volnému puku měl blíže Martin Nedvěd, který ho přikryl lapačkou před dotírajícím útočníkem hostů.

17:06
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí tým i podruhé v zápase srovnává krok se soupeřem! Roman Čermák vyslal nekompromisní dělovku od modré, kterou před táborským Kolářem tečoval matador MIROSLAV TŘETINA! Asistence: Roman Čermák a Petr Kuchta.

16:57
    Havlíčkův Brod vyhrál vhazování a uzamkl obrannou čtyřku před Kolářem, který si musí dávat pozor.

16:40
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Hajič – 2 min., hákování).

16:22
    Soupeř mohl jít do dvoubrankového vedení! Nahození od modré vyrazil Nedvěd před sebe, ale Josef Hasman netrefil volné místo u pravé tyče!

16:01
    Hosté se pokusili o rychlý kontr, jenže žabička skončila za pomoci teče mimo hrací plochu. Hra se stěhuje zpět před Kristiána Koláře.

15:39
    Nepřesnosti na obou stranách, nejprve si Táborští nevyšli vstříc v útočné třetině a domácím chyběla souhra přes střední pásmo.

14:18
    Jihočeši si berou ztracené vedení zpět! Martin Nedvěd teď hájil své brankoviště, špičkou betonu vykopl pokus Lukáše Endála, ale na dorážku JOSEFA HASMANA byl krátký! Asistence: Lukáš Endál a Milan Dančišin.

13:53
    Krkolomná rozehrávka domácího výběru našla cestu ven z obranného pásma. Tábor musí zkusit akci znovu.

13:30
    Miroslav Třetina opět v akci, ani tentokrát nedostal hrací předmět za záda brankáře. Kolář scvakl betony včas k sobě.

13:00
    Jakub Čejka společně s Miroslavem Třetinou si vytvořili šanci. Druhý jmenovaný obkroužil klec Koláře a chtěl jej zasunout za levou tyč. Brankář byl na místě.

12:06
    Tábor si vydobyl menší tlak, který skončil pokusem na teč, ale puk ke gólmanovi nedošel. Výborná práce obrany Bruslařů.

11:38
    Tomáš Rousek dostal nahrávku na pravou stranu, byl už moc v úhlu, tak zkusil nachytat Nedvěda k bližší tyči. Gólman Bruslařů si se situací poradil.

11:04
    První třetina nabízí veliké nasazení obou celků. Havlíčkův Brod jde zarputile za tím, aby nenechal Táboru ani centimetr volného ledu.

10:26
    Jakub Čejka dostal nabito na levý kruh, odkud vypálil přízemní ránu. Kristián Kolář si povyjel a pravým betonem vykopl kotouč na čárky. K dorážce se nikdo v červeném nedostal.

09:48
    Také na druhé straně byla k vidění útočná hrozba, kterou k radostí domácích fanoušků likviduje Martin Nedvěd.

09:20
    Tomáš Mlynář byl v protiútoku, nahrál na levou stranu Petru Kuchtovi, který nezpracoval ideálně kotouč!

08:48
    Nahození Tomáše Pařízka tečoval mimo dosah vlastního gólmana Miroslav Třetina, který uspěl v souboji se soupeřem.

08:43
    Soupeř kombinoval v těsné blízkosti domácí branky a jeden z úročníků vyrazil klec ze správného postavení. Rozhodčí přerušují hru. Vhazovat se bude po pravé ruce Martina Nedvěda.

07:51
    Ostrá střela v podání Kamila Černého končí na výstroji Nedvěda, který puk vyrazil do rohu. Jihočeši nadále okupují pásmo Havlíčkova Brodu.

07:23
    Až nyní se domácí komando dostalo ve z pásma. Bruslaři jdou střídat, stejně jako na druhé straně soupeř.

06:52
    Tomáš Ludvík vyhrál buly dopředu, jenže přes svého soka se nedostal. Tábor kombinuje před Nedvědem.

06:49
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kabelka – 2 min., hákování).

06:22
    Tomáš Mlynář byl sice tísněn, ale dokázal bekhendem zakončit. Kolář jeho pokus vyrazil

05:50
    Luboš Voříšek dostal nabito na modré čáře. Zkusil střelu zápěstím, ovšem trefil blok před sebou.

05:08
    Oba celky jsou nabuzené k velkému výkonu, hra se odehrává v útočném pásmu Havlíčkova Brodu. Domácí se potom osvobodili.

04:10
    Vedení kohoutů nemělo dlouhého trvání! Daniel Kabelka nahodil puk na Kolářovu branku a kus černé gumy tečoval mimo dosah gólmana MIROSLAV TŘETINA! Asistence: Daniel Kabelka.

03:30
    Jihočeši otevírají gólový účet i počtvrté v semifinálové sérii! střelu od modré tečoval u pravé tyče Petr Zíb, který na druhé straně našel volného LUKÁŠE PRÁŠKA! Ten nastavil hůl a rozvlnil síť! Asistence: Kamil Černý a Petr Zíb.

03:11
    Jan Matiášek vyhrál osobní souboj u pravého hrazení a společně se svými spoluhráči kombinuje v pásmu.

02:32
    Tábor ukázal tah na branku, ale gól z toho není. Defenziva z Kotliny si splnila obranné povinnosti na jedničku. Nedvědova klec byla potom posunutá mimo optimální postavení.

01:55
    Ondřej Šulek v souboji jeden na jednoho neuspěl, Martin Nedvěd byl daleko od brankoviště, tak odpálil kotouč holí do bezpečí.

01:25
    Miroslav Třetina servíroval puk na osu, kam si sjel Jakub Čejka, tomu ale sjel puk z hole.

01:03
    Marek Tecl svedl souboj u pravého hrazení. Bruslaři zůstávají v blízkosti Kristiána Koláře.

00:39
    První náznak šance ve prospěch hostů z Tábora, domácí obrana na poslední chvíli odpálila kotouč do bezpečí.

00:07
    Luboš Voříšek prohrál buly, ale na středovém kruhu namasíroval záda Milanu Dančišinovi.

00:01

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Chaloupek) – Kliment (A), Čermák, Nepokoj, Dvořák, Benák, Kabelka, Krejčí – Mlynář, Voříšek, Kuchta (C) – Tecl, Třetina, Čejka – Holenda, T. Ludvík (A), Bulín – J. Ludvík, Vacík, Kalač.
    Trenér: Richard Cachnín

Hockey Club Tábor: Kolář (Dvořák) – Hajič, Kříž, Havelka, Černý, Hubata, Pařízek, Radoš – Endál (A), Dančišin, Hasman – Šulek, Matušík, Seidl (C) – Rousek, Zayml, Bárta – Prášek, Zíb, Matiášek – Chocholoušek.
    Trenér: Arpád Györi

Rozhodčí: Nikola Marek – Tomáš Jiruška, Jiří Roupec.

Tábor plní roli favorita zodpovědně
    Jihočeši jsou v sérii s Havlíčkovým Brodem jasným favoritem, to všechno ukazuje stav semifinále, kde Tábor vede 3:0. Kohouti odstartovali semifinále skupiny Jih na domácím ledě, kde byla vidět čtrnáctigólová přetahovaná. Celek od Jordánu vedl 6:1, ovšem hosté z Vysočiny dokázali na začátku třetí části jít do dvougólového kontaktu. Tábor stihl včas zapnou a urval pro sebe první bod po výhře 9:5.

Druhé utkání hostila Kotlina, stejně jako v prvním semifinále, tak i tady šli do vedení Táborští. Diváci sledovali celkem vyrovnané střetnutí, jenže Havlíčkův Brod se nevyvaroval chyb, když inkasoval dvakrát ve vlastní přesilovce. Jihočeši dokázali využít nabídnutých šancí Bruslařů, kteří v závěrečných minutách byli lepší, ale kohouti si pojistili vítězství trefou do prázdné klece.

Třetí utkání bylo dlouho vyrovnané, Havlíčkobrodští ztráceli jen jediný gól, ale... Na konci druhé části přišla rychlá tříminutovka domácího celku. Výběr z Kotliny zaznamenal čestný úspěch, ale Tábor další komplikace nepřipustil. Vítězství 6:1 znamená pohodlné vedení v sérii. Tábor tedy podruhé za sebou může porazit Havlíčkův Brod ve vyřazovacích bojích.

Jihočeši porazili Bruslaře v play off v sezoně 2015/16, kdy vyhráli 3:1 na utkání a shodou okolností jsou výsledky podobné. Uvidíme, co nabídne čtvrté měření sil.

HC Tábor
    Jihočeši opanovali základní část skupiny Jih se ziskem sto bodů, navíc na druhou Příbram měli desetibodový náskok. Tábor za celou základní část nastřílel nejvíce branek do sítí soupeřů napříč celé soutěže. Kohouti stihli za 42 kol nastřílel 224 gólů. Právě ofenzivní síla je největší zbraní v semifinálové sérii s Havlíčkovým Brodem. Projde tým od Jordánu celou první fází bez ztráty kytičky?

Celek z Vysočiny po celou základní část bojoval o play off, což se mu povedlo. Bruslaři hrají vyřazovací boje po sedmé za sebou od sestupu do druhé ligy. Havlíčkův Brod s mladým týmem bojuje proti Táboru, ovšem v semifinálové sérii tahá za kratší konec provazu. Bruslaři jsou na pokraji vyřazení, podaří se jim uhrát důležitý bod, aby odvrátili konec sezóny?

Dobrý pondělní podvečer z havlíčkobrodské Kotliny. Vítám vás u on-line přenosu, ze kterého vám přinese čtvrté měření sil semifinálové série skupiny Jih mezi BK Havlíčkův Brod a HC Tábor. Utkání začíná v 18:00, přeji krásný sportovní zážitek .

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 5. Třetina (Kabelka), 18. Třetina (Čermák, Kuchta) – 4. Prášek (Zíb, Černý), 15. Hasman (Endál, Dančišin), 25. Kříž (Rousek), 29. Bárta (Kříž, Hubata), 33. Matušík (Rousek, Hubata), 44. Endál (Matušík, Hasman), 46. Matiášek (Prášek, Zíb), 51. Hasman (Endál), 59. Bárta (Endál), 60. Zíb (Prášek)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (46. Chaloupek) – Kliment (A), Čermák, Nepokoj, Dvořák, Benák, Kabelka, Krejčí – Mlynář, Voříšek, Kuchta (C) – Tecl, Třetina, Čejka – Holenda, T. Ludvík (A), Bulín – J. Ludvík, Vacík, Kalač.

HC Tábor: Kolář (Dvořák) – Hajič, Kříž, Havelka, Černý (A), Hubata, Pařízek, Radoš – Endál (A), Dančišin, Hasman – Šulek, Matušík, Seidl (C) – Rousek, Zayml, Bárta – Prášek, Zíb, Matiášek – Chocholoušek.

Rozhodčí: Nikola Marek – Tomáš Jiruška, Jiří Roupec