Havlíčkův Brod – Tábor 2:10 (kon.) | Kobra – Příbram 2:4 (kon.) | Hronov – Letňany 2:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 0:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Kopřivnice – Nový Jičín 2:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:10 (2:2, 0:3, 0:5) Stav série: 0:4
HC Tábor
Pondělí 07.03.2022, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Play-off 2. liga, skupina Jih • Semifinále

Je za námi třetí třetina, která patřila Táboru, ten pěti góly rozhodl o postupu do finále skupiny Jih. Domácí odpadli ve druhé části a už nenašli potřebné síly k odvrácení konce sezony. (20:21:07)

59:42
    Tábor právě vstřelil branku!
    Kohouti nemají dost a svému sokovi dávají desítku! PETR ZÍB se dostal k volnému kotouči na ose. Kus gumy pověsil výstavně do pravé šibenice, Chaloupek byl bez šance! Asistence: Lukáš Prášek.

59:15
    Ondřej Šulek se zmocnil za modrou čárou puku a kontroluje ho v čele s obránci. Zápas se jen dohrává.

58:30
    Jihočeši přidávají další pojistku na postup do finále skupiny Jih! Lukáš Endál nahrávkou zpoza klece našel před modrým půlměsícem JANA BÁRTU, který pokusme mezi betony mířil přesně! Asistence: Lukáš Endál.

57:42
    Táborští ustáli souboj u hrazení a jeli vstříc brance Bruslařů. Ondřej Chaloupek nemusel zasahovat, Roman Čermák si splnil defenzivní povinnosti.

56:54
    Ondřej Chaloupek předvedl výstavní semafor, kterým zastavil pokus Tomáše Rouska, jenž se mezi střelce nezapisuje.

56:07
    Ondřej Šulek dostal nahrávku před branku Ondřeje Chaloupka, který vykopl levý beton, aby zastavil puk. Domácí gólman obstál v těžké zkoušce.

55:38
    Kristián Kolář přerušuje hru, když k němu doklouzal puk z pravé strany. Hvalíčkův Brod zřejmě nepřidá další korálek na šňůrku.

55:17
    Dnešní semifinálovou bitvu sleduje 392 diváků.

54:13
    Havlíčkův Brod se pokusí ohrozit klec soupeře, ale ztroskotal ve středním pásmu, kde byl postavený šik Jihočechů.

53:01
    Luboš Voříšek se protáhl po pravé straně do pásma, ale Kristián Kolář nemusel zasahovat. Tábor kontroluje hru.

52:26
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Endál – 2 min., sekání).

52:04
    Jiří Benák zablokoval pokus Ondřeje Šulka z pravé strany. Tábor potom přišel o pásmo.

51:48
    Oba fanouškovské tábory jsou na nože, jelikož domácí fans hodili dýmovnici na hostující stranu.

51:48
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., nedovolené bránění).

50:13
    Jihočeši pokračují v demolici Havlíčkova Brodu! Lukáš Endál vystřelil, ale jako střelec je označený JOSEF HASMAN, který jej tečoval za Chaloupka. Asistence: Lukáš Endál.

50:03
    Hraje se už ve vlažném tempu, oba celky vědí, jak jsou karty rozdány.

49:07
    Tomáš Hajič si nabruslil nízko pravého kruhu, odkud vypálil z první. Jeho pokus skončil mimo tři tyče havlíčkobrodské svatyně.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 5. Třetina (Kabelka), 18. Třetina (Čermák, Kuchta) – 4. Prášek (Zíb, Černý), 15. Hasman (Endál, Dančišin), 25. Kříž (Rousek), 29. Bárta (Kříž, Hubata), 33. Matušík (Rousek, Hubata), 44. Endál (Matušík, Hasman), 46. Matiášek (Prášek, Zíb), 51. Hasman (Endál), 59. Bárta (Endál), 60. Zíb (Prášek)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (46. Chaloupek) – Kliment (A), Čermák, Nepokoj, Dvořák, Benák, Kabelka, Krejčí – Mlynář, Voříšek, Kuchta (C) – Tecl, Třetina, Čejka – Holenda, T. Ludvík (A), Bulín – J. Ludvík, Vacík, Kalač.
    Trenér: Richard Cachnín

HC Tábor: Kolář (Dvořák) – Hajič, Kříž, Havelka, Černý (A), Hubata, Pařízek, Radoš – Endál (A), Dančišin, Hasman – Šulek, Matušík, Seidl (C) – Rousek, Zayml, Bárta – Prášek, Zíb, Matiášek – Chocholoušek.
    Trenér: Arpád Györi

Rozhodčí: Nikola Marek – Tomáš Jiruška, Jiří Roupec