Havlíčkův Brod – Tábor 2:10 (kon.) | Kobra – Příbram 2:4 (kon.) | Hronov – Letňany 2:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 0:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Kopřivnice – Nový Jičín 2:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
2:3 (2:0, 0:0, 0:3) Stav série: 1:3
HK Nový Jičín
Pondělí 07.03.2022, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

Góly a přihrávky
    Vojtěch Pindel (1+1), Matěj mach (0+1), Marek Slavík (0+1), Dominik Suchý (1+0)

Matěj Kořenek (1+0), Robin Gebauer (0+1), Dominik Kafka (1+0), Tomáš Káňa (0+1), Jiří Zdeněk (0+1), Tomáš Franek (1+0), Jakub Lehečka (0+1) (20:18:06)

Nový Jičín tak v sérii vede už 3:1 a má tak možnost už ve středu zařídit si postup do finále, pokud na domácím ledě vyhraje.

Hosté ve třetí třetině předvedli neskutečný obrat, kdy během dvaceti minut nejprve dotáhli dvoubrankové manko a následně 4 minuty před koncem obrátili výsledek utkání na svou stranu. Nejprve se ve 43. minutě trefil Matěj Kořenek, následoval jej o minutu později Dominik Kafka, a celý obrat dokonal v čase 55:57 Tomáš Franek.

59:53
    Marek Slavík mířil moc vysoko.

59:43
    DOmácí ještě v útočném pásmu.

59:21
    Nový Jičín vyhazuje ven z obranného pásma.

59:07
    Centimetry dělily hosty od čtvrté branky, ale nakonec se píská zakázané uvolnění.

58:44
    Dominik Suchý střílel od modré, puk se ale od brankáře odrazil do rohu kluziště.

58:20
    Hosté nahodili do útočného pásma.

58:01
    Závar před brankářem hostů skončil naštěstí pro hosty dobře.

58:01
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:34
    Marek Micka dokázal zastavit šanci hostů.

57:25
    Na ledě zůstal ležet Jan Sluštík.

56:51
    Domácí mají puk na hokejkách ve vlastním obranném pásmu.

55:57
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Před brankářem dostal rychlou nahrávku TOMÁŠ FRANEK, který dokázal zakončit do poloodkryté brány.. Asistence: Lehečka.

55:22
    Vojtěch Pindel zkoušel překvapit Galušku střelou z otočky po objetí brány.

54:54
    Dominik Suchý zavezl puk do útočného pásma, a následně i vystřelil.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 5. Pindel (M.Mach, Slavík), 7. Suchý (Pindel) – 43. Kořenek (Gebauer), 44. Kafka (Káňa, Zdeněk), 56. Franek (Lehečka)

HC ISMM Kopřivnice: Micka (Kubáň) – Štěpánek, Mituchovič, Slavík, Krzak, Marek (A), Fojtík T. – Mach J. (C), Seidler, Suchý, Gola, Pargáč, Fojtík F., Indrst, Vaněk, Pindel, Mach M., Sluštík (A)
    Trenér: Jaroslav Kofroň

HK Nový Jičín: Šimonů (Galuška) – Tomeček, Hruška, Foltýn, Kuboš, Váňa, Kožený, Andrýsek – Káňa, Maliník, Konečný, Gebauer, Kafka, Lehečka (C), Zdeněk, Sluštík, Flok, Štefka, Franek, Květoň, Kořenek
    Trenér: Kamil Gebauer

Rozhodčí: Škach – Kořistka, Veselý