Philadelphia – Vegas 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Florida 3:4 (kon.) | New Jersey – Colorado 5:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:9 (kon.) | St. Louis – Ottawa 1:4 (kon.) | Nashville – Dallas 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 7:4 (kon.) | Toronto – Seattle 6:4 (kon.)
Chicago – Anaheim 8:3 (kon.) | Calgary – Washington 4:5 (kon.)
Nashville Predators
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Dallas Stars
Středa 09.03.2022, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:40:33)

V oslabení: 0:0

Dallasu se nejprve podařilo hned v úvodu třetiny dostat do vedení, když se prosadil Klingberg, jenž Stars tohle těsné vedení neudrželi a nakonec z tohoto zápasu neberou ani bod.

V 54. minutě nejprve při hře čtyř proti čtyřem srovnal Johansen a dvě minuty před koncem poté dokonal obrat kapitán Josi.

Nashville Predators tedy zdolali Dallas Stars 2:1 a berou hodně cenné dva body.

59:39
    Po střele Klingberga se kotouč odrazil k Seguinovi, jenž však následně přestřelil domácí bránu.

58:58
    Stars to samozřejmě zkoušejí se šesti hráči!
    58:38 Roman JOSI - 2:1

58:38
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predators otáčejí stav tohoto utkání! Domácí hokejisté jsou odměněni za svou aktivitu, když Fabbro nabil na modrou ROMANU JOSIMU a jeho dělovka skončila až za zády Oettingera. Asistence: Dante Fabbro.

58:17
    Další ofenzivní snaha domácích je zastavena na útočné modré, kde se Preds dostali do ofsajdu.

57:57
    Kotouč je zašlápnutý za bránou Nashvillu, kde rozhodčí překvapivě nějak extra dlouho nečekali a přerušili hru.

57:28
    Lindell už byl na ledě hodně dlouho a podle toho i vypadala jeho rozehrávka, když nebyl schopný pořádně rozehrát puk.

56:28
    Duchene se po pravém křídle snažil protlačit do útočného pásma, ale zde mu vystavil ráznou stopku Lindell.

55:26
    Dallas má nyní obrovské problémy dostat puk vůbec ze svého obranného pásma, když je Nashville hodně na koni.

54:36
    Stars se však nakonec podařilo vytlačit domácí tým alespoň do středního pásma.

54:11
    A domácí jsou po vyrovnávají brance hodně při chuti, když znova uzavřeli Dallas v jeho obranném pásmu.
    53:08 Ryan JOHANSEN - 1:1

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 54. Johansen (A. Carrier, Duchene), 59. Josi (Fabbro) – 41. J. Klingberg (Lindell, Gurjanov)

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Benning, Harpur, A. Carrier – F. Forsberg, Johansen, Duchene – Tolvanen, Mikael Granlund (A), Kunin – Trenin, Sissons, Jeannot – Cousins, McCarron, Tomasino.
    Trenér: John Hynes

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – Lindell, J. Klingberg (A), R. Suter, Hakanpää, Harley, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Jamie Benn (C), Seguin, Gurjanov – M. Raffl, Faksa, A. Radulov – Tufte, Glendening, Kiviranta.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Pollock, Rehman – Murchison, Murray

Diváci: 17 306