Philadelphia – Vegas 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Florida 3:4 (kon.) | New Jersey – Colorado 5:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:9 (kon.) | St. Louis – Ottawa 1:4 (kon.) | Nashville – Dallas 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 7:4 (kon.) | Toronto – Seattle 6:4 (kon.)
Chicago – Anaheim 8:3 (kon.) | Calgary – Washington 4:5 (kon.)
HC Sparta Praha
5:3 (1:2, 2:1, 2:0) Stav série: 1:0
HC Slavia Praha
Středa 09.03.2022, 18:00 • Sportovní hala, Praha - Holešovice • Play-off Extraligy dorostu • Osmifinále

49:58
    Sparťané půjdou na třicet vteřin do tří! Útočník Mikuláš Odehnal (SPA) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za podrážení a už sedí na trestné lavici.

48:28
    Přesilová hra Sparty končí po necelé minutě. Martin Vašíček (SPA) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

47:40
    Slávisté hráli v šesti hráčích v poli, čehož si rozhodčí všimli a posílají Slavii do oslabení. Trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše odpyká Jakub Havlíček (SLA).

40:00
    Sparťané budou po návratu Žemličky zahrávat zkrácenou přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl hostující Denis Hlavička (SLA) za hru vysokou holí.

38:13
    Sotva se vrátil obránce Byakov na ledovou plochu, sparťané budou hrát znovu ve čtyřech! Richard Žemlička (SPA) vyfasoval "dvojku" za zdržování hry.

36:11
    Vojtěch Port musel spěchat za kotoučem do obranného pásma, nicméně sparťané se budou muset bránit. Arkadiy Byakov (SPA) se provinil napadením.

34:26
    Slávisté se budou muset v nadcházejících deseti minutách obejít bez svého útočníka Radka Tomase (SLA), který vyfasoval osobní trest za nesportovní chování.

29:42
    Sparťané budou hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl Alex Kubánek (SLA), který vyfasoval dvě trestné minuty za podrážení. Slavia hraje v oslabení.

10:31
    Síly na ledě se ovšem o pár vteřin později vyrovnávají. Na trestnou lavici tentokrát usedl Andrej Fábry (SPA), jenž dostal dvě minuty za hru vysokou holí.

10:10
    Jakub Žmola spolu se svými spoluhráči bojovali o kotouč v útočném pásmu a vzápětí se budu vylučovat. Daniel Kříženecký (SLA) vyfasoval "dvojku" za zásah do oblasti hlavy a krku.

03:52
    Bude se poprvé v utkání vylučovat, konkrétně z domácích řad. Na trestnou lavici usedl útočník Petr Křišťan (SPA), který vyfasoval dvě trestné minuty za napadení.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 18. Odehnal (Fábry, Bartoň), 33. Žmola (Stepanchuk), 38. Stepanchuk (Žmola), 58. Stepanchuk (Odehnal, Janský), 60. Vašíček (Odehnal, Novák) – 5. Curran (Kříženecký), 9. Kříženecký (Švec, Curran), 25. Curran (Hubinka)

HC Sparta Praha: Hrabal (Kogler) – Hašek, Šeba, Bartoň (C), Byakov, Mack, Janský, Port – Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Žemlička, Novák (A), Fábry (A), Skuratov, Poláček, Žmola, Křišťan.
    Trenér: František Ptáček

HC Slavia Praha: Vavřena (Hodic) – Kříženecký, Tichý, Málek (A), Hubinka, Švec, Kubánek, Ciolek – Curran, Nemes, Havlíček, Chludil, Krčál, Filip, Hlavička, Skalský, Tomas (A), Vosmík (C).
    Trenér: Ladislav Slížek

Rozhodčí: Šmika – Štofa, Gregar