Hranice – Královo Pole 28:27 (kon.) | Dukla – Jičín 32:20 (kon.) | Lovosice – Nové Veselí 27:24 (kon.)
Plzeň – Karviná 29:25 (kon.) | SHC Maloměřice – Frýdek-M. 27:30 (kon.) | Kopřivnice – Zubří 32:32 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
27:24 (17:17)
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 12.03.2022, 18:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 22. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (20:09:59)

Lovci Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (17:17)
    Nejvíce branek: Petryčenko 7, Kupa 5/2, Trkovský 5 – Dodica 6, Halíček 5, Gregorovič 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/2 – 0. Vyloučení: 4:1.

Lovosice povolily svému dnešnímu soupeři z Nového Veselí v druhém poločase vstřelit pouze 7 branek, zatímco samy vstřelili branek 10 a po zásluze tak vítězí v posledním možném zápase základní části. Tímto vítězstvím Lovci přetrhli sérii 6 proher v řadě a naladili se nejlepším možným způsobem na následující play-off, ve kterém se stoprocentní jistotou narazí na Duklu Praha.

Nové Veselí i přes vlastní porážku na palubovce Lovosic končí v základní části na 6. místě. Pomohla mu k tomu prohra Králova Pole v Hranicích. V play-off tento moravský celek narazí na další moravský celek, a sice na Zubří.

Konec zápasu. (27:24)
    60
    Domácí hráči už se začali radovat z vítězství, ale hosté v tu chvíli rozjeli akci, na jejímž konci byl Luboš Bartůněk, který dává zápasu konečnou podobu 27:24. (27:24)

60
    Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko). (27:23)
    60
    Gregorovič se po strastiplné cestě míče dostal do jeho držení přímo před Günlem a svůj střelecký pokus využil na maximum. (27:23)

59
    Petryčenko byl při pokusu o obtočení se kolem soupeře až příliš agresivní a je odpískáno prorážení na brankovišti. (27:23)

59

59
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. Do konce zápasu zbývá minuta a 54 sekund. (27:22)

59
    Roman Jelínek využívá necelé dvě minuty před koncem zápasu posledního oddechového času. (27:22)

58
    Flajsarovo zakončení ze země z kroku vylétlo až příliš vysoko nad bránu. (27:22)
    57
    Tim Jenko Bogdanić se přeci jen dočkal kýžené branky. A znovu u toho byla horní tyč, která ale tentokrát napomohla míči v cestě do brány. (27:22)

57
    Günl si tygřím skokem připisuje zákrok proti zakončujícímu protihráči z pozice levé spojky. (26:22)

56
    Hosté se pokoušeli o hru v sedmi hráčích, což se jim málem vyplatilo. Trkovský totiž střelou od levé postranní čáry netrefil zcela opuštěnou bránu Nového Veselí. (26:22)
    55
    Lavička Lovosic asi pozřela, že pravá strana obrany je více prostupná než ta levá. Malý se tak ocitl poněkolikáté v řadě ve střelecké pozici a popáté může slavit vstřelení branky. (26:22)

54
    Ovšem ani hosté toho příliš v útoku nevymysleli. Míč se po řadě přihrávek ocitl bez cizího zavinění opuštěný v brankovišti Lovosic. (25:22)

54
    Po delší pauze chtěli Lovosice využít služeb svého pivota, ale Petryčenko ztroskotal na výtečném Schamsovi. (25:22)