Hranice – Královo Pole | 28:27 (kon.) | | | Dukla – Jičín | 32:20 (kon.) | | | Lovosice – Nové Veselí | 27:24 (kon.) |
Plzeň – Karviná | 29:25 (kon.) | | | SHC Maloměřice – Frýdek-M. | 27:30 (kon.) | | | Kopřivnice – Zubří | 32:32 (kon.) |
Písek – Dunajská Streda | 37:31 (kon.) | | | Michalovce – Tatran Stupava | 36:13 (kon.) | | | Olomouc – Most | 24:27 (kon.) |
Poruba – Kynžvart | 30:23 (kon.) |
konec
KH ISMM Kopřivnice
32:32
(18:14)
HC ROBE Zubří
Helena Hegeďová
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
24 | B | M. Ibrahím | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 2/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 4/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | Z. Čadra | 1/0 | 0 | 3 | ||
23 | SS | D. Grizelj | 8/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 0/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 5/0 | 0 | 0 | ||
6 | LK | J. Ježek | 3/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | O. Kancel | 0/0 | 0 | 2 | ||
14 | P | J. Petřík | 3/3 | 0 | 0 | ||
18 | LS | J. Polcar | 6/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizační tým | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkem | 32/3 | 0 | 3 | 5 | 1 | ||
HC ROBE Zubří | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
97 | B | Š. Krůpa | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Malina | 0/0 | 0 | 0 | ||
74 | PK | P. Bajer | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | LK | J. Dobeš | 3/0 | 0 | 1 | ||
2 | P | J. Dokoupil | 1/0 | 0 | 2 | ||
17 | P | Š. Fiala | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LS | M. Havran | 3/0 | 0 | 0 | ||
24 | P | L. Hybner | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | PK | M. Jurka | 4/0 | 0 | 1 | ||
26 | PS | D. Mazurek | 4/0 | 0 | 0 | ||
31 | LK | T. Mičkal | 5/2 | 1 | 1 | ||
23 | SS | O. Mika | 2/0 | 0 | 3 | ||
10 | LS | L. Mořkovský | 2/1 | 0 | 0 | ||
34 | SS | D. Palát | 4/0 | 0 | 0 | ||
5 | PK | P. Přikryl | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | PS | M. Pšenica | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizační tým | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkem | 32/3 | 1 | 2 | 8 | 1 |
KH ISMM Kopřivnice:
Mo. Ibrahím, Žingor – Střelec, J. Ježek, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Kancel, Petřík, Polcar, Grizelj, Brito Benítez, Hanus, Bukovský.
Náhradníci:
Trenér: Aleš Chrastina
HC ROBE Zubří: Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Pšenica, Mořkovský, Havran, Fiala, Jurka, Mika, Hybner, D. Mazurek, Dobeš, Mičkal, Palát, Bajer.
Náhradníci:
Trenér: Peter Dávid
Náhradníci:
Trenér: Aleš Chrastina
HC ROBE Zubří: Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Pšenica, Mořkovský, Havran, Fiala, Jurka, Mika, Hybner, D. Mazurek, Dobeš, Mičkal, Palát, Bajer.
Náhradníci:
Trenér: Peter Dávid
Rozhodčí: Bareš, Uhlíř
Diváci:
Zubří zakončuje základní část na třetím místě, Kopřivnice na osmém a oba celky čeká play-off.
Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. (19:48:31)
Nejvíce branek: Grizelj 8, Polcar 6, Hanus 5 – Mičkal 5/2, Jurka 4, D. Mazurek 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 5:8. ČK: Čadra – Mika.