Hranice – Královo Pole 28:27 (kon.) | Dukla – Jičín 32:20 (kon.) | Lovosice – Nové Veselí 27:24 (kon.)
Plzeň – Karviná 29:25 (kon.) | SHC Maloměřice – Frýdek-M. 27:30 (kon.) | Kopřivnice – Zubří 32:32 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
32:32 (18:14)
HC ROBE Zubří
Sobota 12.03.2022, 18:00Chance Extraliga mužů • 22. kolo

Utkání mezi Kopřivnicí a Zubřím končí po zásluze remízou. Domácí po poločase drželi čtyřbrankové vedení, když byli během úvodních třiceti minuti efektivnější v zakončení. Následně však hosté začali dotahovat a malými kroky svého soupeře dorovnali. V poměrně nervózním závěru bylo k vidění mnoho potyček a častá přerušení. Napjatou atmosféru doplňovalo i skóre, které se pohybovalo v rozmezí jedné branky, a nakonec se zastavilo na číslech 32:32.
    Zubří zakončuje základní část na třetím místě, Kopřivnice na osmém a oba celky čeká play-off.
    Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. (19:48:31)

KH ISMM Kopřivnice – HC ROBE Zubří 32:32 (18:14)
    Nejvíce branek: Grizelj 8, Polcar 6, Hanus 5 – Mičkal 5/2, Jurka 4, D. Mazurek 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 5:8. ČK: Čadra – Mika.

60
    Druhý poločas skončil. (32:32)

60
    Havran po přihrávce trefuje pouze blokujícího Zimu. Dnešní zápas skončí remízou. (32:32)

60
    Palátova střela z levého křídla neprošla přes bránící hráče. Hra je pět sekund před koncem přerušena. (32:32)

60
    Do konce utkání zbývá devatenáct sekund. Zubří v oslabení kombinuje. (32:32)

60
    Oddechový čas pro hosty. (32:32)
    59
    Dobeš i v oslabení srovnává. (32:32)

59
    Do konce utkání zbývá minuta a půl. Za jednobrankové ztráty budou hrát hosté se dvěma vyloučenými hráči. Tím druhým je Jurka. (32:31)
    59
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar). (32:31)
    59
    Palát se uvolnil na levém křídle a prosazuje se do vzdálenějšího horního rohu. (31:31)
    58
    Do brány se na sedmičku vrátil Malina a Petřík jej překonal střelou k pravé tyči. (31:30)

58
    Mika dostává třetí dvouminutový trest. (30:30)

58
    Hra je ve svých posledních minutách značně kouskovaná. Přibývá menších potyček a atmosféra už se podobá atmosféře play-off, které týmy čeká v následujících dnech. (30:30)

56
    Žingor nyní drží svůj tým. Zubří nejprve narazilo na precizní obranu Kopřivnice, a když se mezi domácími hráči prosmýkl Hybner a zakončil pod horní tyč, Žingor jeho pokus rukama zastavil. (30:30)