Písek – Dunajská Streda 37:31 (kon.) | Michalovce – Tatran Stupava 36:13 (kon.) | Olomouc – Most 24:27 (kon.)
Poruba – Kynžvart 30:23 (kon.)
Iuventa Michalovce
36:13 (15:4)
HC Tatran Stupava
Sobota 12.03.2022, 17:30MOL liga žen • 12. kolo

MŠK Iuventa Michalovce – AHT HC Tatran Stupava 36:13 (15:4)

Najviac gólov:
    Radovičová 7, Godečová 4, Popovcová, Trifunovičová, Kohučová, Wollingerová a Abildová po 3, Bajčiová 3/1 – Jagodič a Horváthová po 3, Palušová, Tornócziová a K. Karkušová po 2

Sedemmetrové hody: 2/1 – 2/0, vylúčenia: 0 – 1

Rozhodovali:
    Daňo a Vydra (obaja SR), 105 divákov (23:35:11)

Druhý polčas priniesol viac gólov, Michalovce v celkovom zúčtovaní porazili Stupavu 36:13.

Konec zápasu. (36:13)

50
    Duel sa dohráva už veľmi dlho, desať minút pred koncom Zemplínčanky vyhrávajú 30:9. (30:9)

40
    Po desiatich minútach druhého polčasu Iuventa zveľadila svoje vedenie. (20:6)

31
    Začal druhý poločas. (15:4)

Za osemnásť minút nepustili Michalovce Stupavu do ničoho, za polčas prevalcovali nováčika súťaže 15:4.

30
    První poločas skončil. (15:4)

13
    Prekvapivo zatiaľ pomalší úvod. Napriek tomu Michalovce podľa očakávania vo vedení na začiatku 13. minúty 6:3. (6:3)

Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, ale pre technické informácie budeme prinášať iba informácie o zmene duelu. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Favorit je jasný. Druhé Michalovce so ziskom 33 bodov naháňajú prvý Most, ktorý má na konte o bod viac. Iuventa hrala v lige naposledy ešte 17. februára, vtedy vyhrala v Plzni 33:17. Zemplínčanky sú hladné po hádzanej, očakáva sa vysoký triumf.

Stupava má v nohách včerajší domáci duel s Chorzówom, ktorý mala solídne rozohraný, ale nakoniec prehrala 24:30. Tatran si nevylepšil dvojbodový zápis v tabuľke, nováčik zostáva na poslednej 14. priečke.

Vážení diváci, vitajte pri textovom online prenose z dohrávky zápasu 12. kola hádzanárskej MOL Ligy žien medzi Iuventa Michalovce a HC Tatran Stupava.

Stretnutie sa začne o 17:30.