Pittsburgh – Vegas 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – Winnipeg 5:2 (kon.)
Vancouver – Washington 3:4 (po pr.) | Nashville – St. Louis 4:7 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
BK Mladá Boleslav
Sobota 12.03.2022, 12:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • DHL Extraliga juniorů - o účast v play-off • Skupina C

Zápas skončil výhrou Mladé Boleslavi 4:2. V 51. minutě navýšil vedení Středočechů dvougólový Jindřich Plíšek. O minutu později na tuto branku odpověděla Dukly, když se prosadil Adam Sojka. Jihlava to zkoušela ještě bez gólmana, ale to se do prázdné brány trefil Michal Simon a upravil na konečných 4:2.

Přeji hezký zbytek dne. (14:39:52)

59:59
    Před brankou Stuchlíka se ještě strhla bitka mezi Vovsíkem a Vyroubalem.

59:53
    Dukla ještě zaváží puk do útočného psáma.

58:58
    Rajglovu střelu od modré vyrazil Maláč do ochranné sítě.

58:36
    Bouček vyslal střelu, kterou zblokoval Sapík.

57:43
    Maláč je zpět v brance.

57:43
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslav navyšuje na 4:2. Do prázdné brány se trefil MICHAL SIMON. Asistence: Sebastian Jasečko.

57:20
    Jihlava odvolala Maláče a zkouší to v šesti.

57:03
    Jihlava teď vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:53
    Hašlarova střela letěla těsně vedle branky Maláče.

56:08
    Nevšímalovu střelu chytá Stuchlík do lapačky.

55:52
    Nevšímal zavážel puk do obranného pásma hostů, ale tuto akci přerušil ofsajd.

55:12
    Chvátal našel na modré Rauše, který zavezl puk do útočného pásma.

54:20
    Puk vybojovala Dukla, ale dostala se pryč z útočného pásma.

54:03
    Hráči svádí boj o puk za brankou Stuchlíka.

52:00
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla snižuje na rozdíl jedné branky. Šimon Báťa přihrál před branku ADAMU SOJKOVI, který zasunul puk za záda Stuchlíka. Asistence: Šimon Báťa.

51:08

50:57
    V oslabení se za Boleslav prosazuje, když se přesně trefil JINDŘICH PLÍŠEK. Bez asistence.

Andrea Nováková

Branky a nahrávky: 23. Číhal (Sojka), 52. Sojka (Báťa) – 2. Plíšek (Jasečko, Brouček), 6. Hamršmíd (Hruška), 51. Plíšek, 58. Simon (Jasečko)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Chvátal, Šabatka, Sapík (A), Vovsík, Číhal, Kerber – Vyvial (C), Sojka, Pavelec – Jungwirth, Melenovský, Rauš – Straka, Báťa, Zdarsa – Nevšímal, Bačovský.
    Trenér: Michal Broš

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Král) – Rajgl, Jasečko, Hrouda, Křepelka, Moravec – Simon (A), Závora (C), Polák – Vyroubal, Půček (A), Vlasák – Brouček, Plíšek, Václavík – Hamršmíd, Hruška, Hašlar-
    Trenér: Václav Pletka

Rozhodčí: Hejduk, Micka – Šimánek, Hlinka