Ottawa – Arizona 3:5 (kon.)
HC Baník Sokolov
3:0 (2:0, 0:0, 1:0) Stav série: 3:1
SK Horácká Slavia Třebíč
Úterý 15.03.2022, 18:00 • Zimní stadion, Sokolov • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

29:01
    Stanislav Vrhel se vrací na trestnou lavici a ačkoliv se diví, tak ve skutečnosti nemá čemu. Soupeře zezadu srazil ve velké nájezdové rychlosti, přitom protivník o něm vůbec nevěděl. Dvě minuty za krosček jsou na místě. Přesilovka pro Třebíč.

26:40
    Stanislav Vrhel si v rohu kluziště počínal poněkud nešikovně, když podrazil otloukánka tohoto duelu Davida Michálka, jenž už zase bolestivě mizí na střídačce celku z Vysočiny. Pro svůj tým teď získal dvě minuty přesilovky.

15:54
    Vojtěch Tomi měl nejprve šanci na pravém kruhu, jenže svou ránu poslal jen do Jekela, následně do gólmana Třebíče ještě sekl, za což jde na trestnou lavici a uvidíme hru ve čtyřech. Že ho pak řádně zpacifikovali dva beci Horácké Slavie už sudí neřeší.

15:08
    Adam Gajarský hasil průšvih Třebíče, když v úniku u obranné modré poslal k zemi unikajícího Vítězslava Bílka, za což ale fasuje dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

02:37
    A Západočeši si navíc zahrají také první přesilovku utkání, dvě trestné minuty za podrážení vyfasoval Matěj Psota.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 3. J. Konečný (Radek Jeřábek), 4. V. Bílek (J. Novák, Vracovský), 58. M. Sloboda (T. Jandus, T. Rohan)

HC Baník Sokolov: Cichoň (A. Beran) – J. Pohl, Radek Jeřábek, J. Novák, Kadeřávek, Klejna, Vodička, A. Rulík – J. Konečný, Kverka (A), D. Přibyl – Jurčík (A), Vrhel, Tomi – T. Jandus, Hašek, M. Sloboda – Vracovský, T. Rohan (C), V. Bílek.
    Trenér: Martin Štrba.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Mlčák, Hunkes, L. Forman, M. Furch, Poizl, Tureček, Popela – Ferda (A), D. Michálek, Gajarský – D. Sklenář, Vodný (A), Střondala – Meluzín, Nedvídek, Krliš – Šťovíček, L. Bittner (C), Psota.
    Trenér: Kamil Pokorný.

Rozhodčí: Bejček, Valenta – Jindra, Štofa.