Minnesota – Boston 4:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 1:4 (kon.) | Seattle – Tampa 1:4 (kon.)
Calgary – New Jersey 6:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 17.03.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů - o účast v play-off • Skupina B

Dnešní zápas je již minulostí! Vyrovnanou třetí třetinu otevřel prvním gólem Vítkovic Krejsa, ale Pavlatovi se ještě ke konci utkání podařilo vsítit branku. Dynamo si tak připisuje další tři důležité body do play off. (20:03:23)

58:50
    Nebezpečně odražený puk mířící mezi betony Irgla skončil až v jeho lapačce.

56:44
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tlak v útočné třetině Dynama dospěl se střele Štetky. Jeho střelu Irgl vytěsnil, ale následnou dorážku DOMINIKA PAVLATY již chytit nedokázal.

55:37
    Kaplan se nečekaně dostal před branku a snažil se o zakončení k tyči. To Irgl čekal a jeho šanci vychytal.

55:21
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Smolka – 2 min., podrážení).

54:59
    Střídání Dynama se snažil využít Kubík, ten si dobruslil až před Kadlce, ale ten si jeho střelu pohlídal.

54:00
    Napadání Vítkovic nedává moc prostoru k zakončení pro domácí Dynamo.

52:14
    Přihrávku Gromadzkiho do mezikruží chytil Řepa.

50:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    První gól zápasu pro Vítkovice! Kubík probruslil kolem pravého mantinelu a poslal přihrávku před branku na JOSEFA KREJSU, který měl před odkrytou brankou již snadnou úlohu.

48:18
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Skřipčák – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).

48:18
    Bleskovou kombinaci hráčů Dynama se snažil zakončit Pavlata, ale netrefil branku.

46:52
    Vítkovice se drží poslední minuty v útočné třetině, avšak Dynamu se zatím daří většinu střel likvidovat.

46:01
    Zmatek před pardubickou brankou vyřešil Kadlc, který schoval puk pod lapačku.

44:38
    Pavlata z rohu hřiště poslal puk před branku, kde byl připravený Šťastný, který byl moc blízko brankáře.

43:02
    Volný Bárta na pravé straně hřiště dostal přihrávku a zakončil. Irgl byl připravený a jeho střelu chytil.

41:07
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Macias – 2 min., krosček).

41:03
    Dobrou kombinaci Vítkovic se do odkryté branky snažil dorazit Bialy, ale netrefil branku.

40:01

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 5. Nedelka (Herčík), 10. Herčík, 21. Šťastný (Tvrdík), 22. Pavlata (Costa, Lichtag), 36. Štetka (Gromadzki), 57. Pavlata (Štetka) – 51. Krejsa (Kubík)

HC Dynamo Pardubice: Kadlc (Borovička) – Hebek, Kubíček, Nedelka, Tvrdík, Bárta, Koudelka, Kaštánek, Štetka, Pavlata, Lichtag, Herčík, Costa, Paleček, Novotný, Šťastný, Kaplan, Gromadzki.
    Trenér: Jiří Malinský

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Irgl) – Smolka, Puchala, Kosina, Bialy, Řepa, Havlík, Slusarczyk, Kotásek, Tvrdý, Schauer, Macias, Holaník, Krejsa, Melovský, Skřipčák, Kubík, Gebauer.
    Trenér: Pavel Trnka

Rozhodčí: Úlehla, Veselý – Lučan, Kis