Minnesota – Boston 4:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 1:4 (kon.) | Seattle – Tampa 1:4 (kon.)
Calgary – New Jersey 6:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 17.03.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů - o účast v play-off • Skupina B

56:44
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tlak v útočné třetině Dynama dospěl se střele Štetky. Jeho střelu Irgl vytěsnil, ale následnou dorážku DOMINIKA PAVLATY již chytit nedokázal.

55:21
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Smolka – 2 min., podrážení).

50:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    První gól zápasu pro Vítkovice! Kubík probruslil kolem pravého mantinelu a poslal přihrávku před branku na JOSEFA KREJSU, který měl před odkrytou brankou již snadnou úlohu.

48:18
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Skřipčák – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).

41:07
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Macias – 2 min., krosček).

39:59
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Paleček – 2 min., držení).

37:45
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Macias – 2 min., podrážení).

35:46
    Rychlá akce v podání pardubické dvojice! Gromadzki se probojoval do útočné třetiny a adresoval přihrávku před branku na Pavola Štetku, který svou střelu zakončil k tyči.

31:15
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček – 2 min., krosček).

29:19
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kaštánek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Puchala – 2 min., hrubost).

28:40
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Štetka – 2 min., vysoká hůl).

26:05
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nedelka – 2 min., podrážení).

21:01
    Střídání v týmu HC Vítkovice Ridera: ze hřiště odchází Bartošák, přichází Irgl.

21:01
    Ihned po vhazování přichází druhý gól! Kombinace Dynama skončila na hokejce DOMINIKA PAVLATY, který tvrdou ránou prostřelil brankáře.

20:52
    Tvrdík obral o kotouč bránícího hráče a rychlou přihrávkou našel před brankou Šťastného, ten se svou šancí naložil perfektně a zvýšil vedení Pardubic.

16:33
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Kotásek – 2 min., nedovolené bránění).

12:34
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Puchala – 2 min., podrážení).

12:25
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Herčík – 2 min., vysoká hůl).

09:53
    Napadání DANIELA HERČÍKA přineslo ovoce! Po chybné rozehrávce se Herčík zmocnil puku a střelou do pravého roku zvýšil vedení Dynama.

07:25
    Herčíkovi se podařilo obrat jednoho z bránících hráčů o kotouč a přihrát před branku na volného Kaplana, ten ale svou střelu netrefil ideálně a Bartošák si puk pohídal.

04:40
    Dynamu se podařilo využít přesilovou hru, poté, co Daniel Herčík sebral puk v obranné třetině a do rychlého protiútoku vyslal ADAMA NEDELKU, který svou střelou nad beton Bartošáka otevřel skóre zápasu!

03:55
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Smolka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

01:32

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 5. Nedelka (Herčík), 10. Herčík, 21. Šťastný (Tvrdík), 22. Pavlata (Costa, Lichtag), 36. Štetka (Gromadzki), 57. Pavlata (Štetka) – 51. Krejsa (Kubík)

HC Dynamo Pardubice: Kadlc (Borovička) – Hebek, Kubíček, Nedelka, Tvrdík, Bárta, Koudelka, Kaštánek, Štetka, Pavlata, Lichtag, Herčík, Costa, Paleček, Novotný, Šťastný, Kaplan, Gromadzki.
    Trenér: Jiří Malinský

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Irgl) – Smolka, Puchala, Kosina, Bialy, Řepa, Havlík, Slusarczyk, Kotásek, Tvrdý, Schauer, Macias, Holaník, Krejsa, Melovský, Skřipčák, Kubík, Gebauer.
    Trenér: Pavel Trnka

Rozhodčí: Úlehla, Veselý – Lučan, Kis