Ottawa – Philadelphia 3:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Boston 2:4 (kon.)
Calgary – Buffalo 0:1 (po pr.) | Anaheim – Florida 0:3 (kon.) | San Jose – Colorado 3:5 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 4:2 (kon.) | Edmonton – New Jersey 6:3 (kon.)
Vegas – Los Angeles 5:1 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Columbus – St. Louis 5:4 (kon.)
Anaheim Ducks
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Florida Panthers
Sobota 19.03.2022, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a budu se u hokeje zase někdy těšit. (06:28:33)

1. Jonathan Huberdeau (FLA) 2+0
    2. Noel Acciari (FLA) 0+1
    3. Joe Thornton (FLA) 1+0

Na utkání dorazilo 12 296 diváků.

Česká a slovenská stopa v utkání:

Radko Gudas (FLA), 2 střely na bránu, 0+0, 5 trestných minut, čas na ledě 17:18

Andrej Šustr (ANA), 1 střela na bránu, 0+0, 0 trestných minut, čas na ledě 20:00.

Kdo se postavil do brankoviště : John Gibson (ANA) 39 zakroků, 3 OG, úspěšnost zakroků 92,86 %, čas na ledě 60:00
    Spencer Knight (FLA) 17 zákroků, 0 OG, úspěšnost zakroků 100 %.

Statistiky zápasu :
    Střely na branku: 17:42
    Zblokované střely: 20:11
    Vyloučení: 9:4
    Vyhraná buly: 25:30

Zápas nakonec ovládla Florida, která už ale v poslední třetině gól nedala. Brankář Spencer Knight slaví čisté konto v tomto utkání. Hlavním hrdinou byl dvougólový Jonathan Huberdeau. Anaheim naopak na domácím ledě prohrál a měl také méně střel na bránu.

59:19
    Verhaeghe málem překonal Gibsona, ale ten přikryl na brankové čáře puk pod lapačku.

58:37
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Maxime Comtois – 2 min., hrubost).

57:39

57:04
    Reinhartova tvrdá rána se otřela o břevno.

55:39
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., držení).

53:12
    Lundeströmovi před odkrytou bránou sjel puk z hokejky. Lundeström by jinak pravděpodobně skóroval.

52:04
    Verhaeghe trefil bekhendem břevno!

51:14
    Zegras si najel až do kruhu, odkud vypálil, ale brankář Knight má puk mezi betony.

50:38
    Další zákrok pro Knighta. Po skončení komerční přestávky se bude vhazovat před jeho bránou.

49:06
    Terryho ránu vyrazil Knight betonem a poté vypadla jeho brána ze základního postavení.

Mateo

Branky a nahrávky: 14. Huberdeau (Duclair, S. Reinhart), 20. Huberdeau (Barkov, Marchment), 24. J. Thornton (Acciari, Verhaeghe)

Anaheim Ducks: J. Gibson – Drysdale, Fowler (A), Šustr, Shattenkirk, Benoit, Mahura (A) – Milano, Zegras, Lettieri – Comtois, Henrique (A), T. Terry – D. Grant, Lundeström, Deslauriers – S. Carrick, B. Robinson, Steel.
    Trenér: Eakins

Florida Panthers: S. Knight – Ekblad (A), Weegar, Gudas, Forsling, Montour, Lindbohm, Lucas Carlsson – Mamin, Barkov (C), Verhaeghe – Duclair, S. Bennett, Huberdeau – S. Reinhart, Luostarinen, Marchment – Acciari, J. Thornton.
    Trenér: Brunette

Rozhodčí: Schrader, McCauley – Toobey, Gibbons