Ottawa – Philadelphia 3:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Boston 2:4 (kon.)
Calgary – Buffalo 0:1 (po pr.) | Anaheim – Florida 0:3 (kon.) | San Jose – Colorado 3:5 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 4:2 (kon.) | Edmonton – New Jersey 6:3 (kon.)
Vegas – Los Angeles 5:1 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Columbus – St. Louis 5:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HC Kometa Brno
Sobota 19.03.2022, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů - o účast v play-off • Skupina C

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:33:41)

Je hotovo. Ve třetí třetině branka nepadla a Kometa si tak z Mladé Boleslavi veze tři body za výhru 2:1. A protože Mountfield HK už v Plzni v tuto chvíli prohrává 0:3, Brňané mají umetenou cestu do čtvrtfinále.

59:34
    Sedláček už je na ledě a hsoté navíc vyhazují kotouč do bezpečí.

59:24
    Po dalším závaru před brněnským brankovištěm Schnattinger přerušuje hru.

59:06
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry, Bruslařům už zbývá na vyrovnání jen necelá minuta.

58:17
    Před Schnattingerem vznikl nepřehledný závar, brankáři Komety se ale nakonec podařilo přerušit hru!

58:01
    Král míří na střídačku, Boleslav hraje bez gólmana!

57:34
    Oddechový čas pro domácí.

57:34
    Komplikace pro Kometu. Ivo Sedláček (KOM) z obranného pásma vyhodil puk mimo hrací plochu – dvě minuty, zdržování hry.

55:25
    Na levém kruhu byl úplně volný Plíšek, který po rychlé akci vypálil, ale Schnattinger si připsal relativně snadný zákrok.

54:27
    Další nepovedená rozehrávka Bruslařů skončila na zakázaném uvolnění.

53:53
    Po trmě-vrmě nedaleko modré čáry se puk odrazil k Václavíkovi, jehož následnou střelu z první Schnattinger lapačkou odrazil do bezpečí.

53:30
    Král po nahození z ostréh úhlu raději přerušuje hru, vhazovat se bude v útočném pásmu Jihomoravanů.

52:49
    Dominik Brouček se středem hřiště vydal do útočné třetiny, když vtom inkasoval učebnicový hit od jednoho z hokejistů Komety.

51:46
    Hosté se aktivním napadáním vymanili z obranného pásma, nicméně jen na chvilku. Tlak Bruslařů začíná sílit.

50:43
    Karel Křepelka nahodil puk do útočného pásma a o chvilku později se dostal i ke střele, na pozorného Schnattingera si ale nepřišel.

49:20
    Bruslařům je pískáno zakázané uvolnění, vhazovat se bude po Králově pravé ruce.

48:29
    Nyní se naopak v útočné třetině usadili svěřenci Jana Zachrly, k žádné střele to ale nevedlo.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 33. Polák (Král) – 6. Šalé (Sedláček), 30. Bělohlav (Malý, Šalé)

BK Mladá Boleslav: Král (Stuchlík) – Němec, Vacík (C), Křepelka, Hrouda, Rajgl, Kubíček – Simon (A), Polák, Brouček, Půček (A), Vlasák, Hruška, Václavík, Hamršmíd, Sulík, Vyroubal, Plíšek.
    Trenér: Petr Haken

HC Kometa Brno: Schnattinger (Petržílka) – Řehák, Fajmon, Holemý, Sedláček (C), Svoboda, Němec – Bartes (A), Hrnčíř, Šalé, Meluzin, Sedláček, Bělohlav, Malý (A), Kos, Rakus, Boltvan, Harmim.
    Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Horák, Červenka – Štěpánek, Jurak