Mountfield HK – Třinec 5:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 1:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Zlín – Plzeň 1:3 (kon.)
Berani Zlín
1:3 (0:0, 1:0, 0:3) Stav série: 0:3
HC Škoda Plzeň
Neděle 20.03.2022, 15:45 • PSG arena, Zlín • Play-off Extraligy dorostu • Čtvrtfinále

To je ode mne pro dnešek vše, sledujete li zlínské zápasy pravidelně děkuji Vám za pozornost nejen v dnešním zápase, ale i v celé sezoně, doufám že jste si utkání užili a znovu se setkáme v září, při startu nové sezony.

Na shledanou! (17:43:27)

Je konec!

Ač Berani bojovali, tak ve třetí třetině byli jednoznačně lepší Západočeši, kteří se sice dlouho ne a ne prosadit, sem minut před koncem však vyrovnali a za malou chvíli dokonce otočili skóre.

Žlutomodrým barvám tak ve čtvrtfinále končí sezona, Plzni podlehli 3:0 na zápasy...

59:50 Aleš MAZANEC - 1:3

59:50
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je hotovo! ALEŠ MAZANEC trefuje prázdnou branku a posouvá Plzeň do semifinále! Asistence: Adam Buzek, Marek Hořejší.

59:44
    Adam Buzek vyváží puk do středního pásma.

59:31
    Hešův pokus zablokován, hra se přesouvá do rohu, což jednoznačně vyhovuje hostům.

59:27
    Icing Plzně.

59:06
    Kowalczyk opouští branku, Berani v šesti!

58:47
    Holbova nebezpečná teč, kotouč letí těsně mimo.

57:50
    Ševci rozestavili vzorec v útočném pásmu a podařilo se jim dostat se do výtečné pozice! Lukáš Heš však tváří v tvář proti Danielu Jansovi neuspěl!
    56:28 Jan KUČERA - 1:2

56:28
    Tak to je studená sprcha pro Berany! Tři minuty před koncem otáčí skóre, je to opět JAN KUČERA, jenž si při přečíslení 3 na 2 nabruslil na levé křídlo, z první zakončil a žlutomodré čeká boj o přežití! Asistence: Petr Makovec, Jan Bílek.

55:50
    Mohutná žlutomodrá kulisa teď žene ševce dopředu, Berani jsou však zatím bez puku.

54:50
    Plzeň nadále kombinuje v pásmu, před Kowalczykem je teď skutečně horko!
    52:48 Jan KUČERA - 1:1

52:48
    Sem minut před koncem máme vyrovnáno! Škodovka hrála v průběhu třetiny skutečně lépe, gól už několikrát visel ve vzduchu a nyní skutečně přichází! JAN KUČERA zapisuje svůj 23 zářez v sezoně a srovnává. 1:1.

52:27
    Tomáš Pilát se prezentoval za brankou soupeře tvrdým hitem, více však ze situace nevytřískal.

51:45
    Jakub Heš si dělal nárok na kotouč mezi třemi soupeři v mezikruží, nakonec však neuspěl.

Adam Čuba

Branky a nahrávky: 35. Pilát (Řezníček, Vaculík) – 53. Kučera, 57. Kučera (Makovec), 60. Mazanec (Buzek, Hořejší)

Berani Zlín: Kowalczyk (Uherek) – Kotala, Řezníček, Hamrla, Mikel, Kopřiva, Špaňhel, Šišák – Urban, Vaculík, Holba, L. Heš, Pilát, Marek, Babulík, Kaláč, J. Heš
    Trenér: Radek Pšurný

HC Škoda Plzeň: Jansa (Mařík) – Jiříček, Lučan, Hromádka, Buzek, Skala, Eichler – Bílek, Hořejší, Mazanec, Reiser, Řehoř, Pittr, Kaiser, Kučera, Benák, Titlbach, Makovec
    Trenér: Petr Kořínek.

Rozhodčí: Skopal – Rychlý, Hranoš