Pittsburgh – Columbus 5:1 (kon.) | Carolina – Tampa 3:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 7:4 (kon.)
Washington – St. Louis 2:5 (kon.) | Detroit – Philadelphia 6:3 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 3:0 (kon.)
Winnipeg – Vegas 4:0 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:3 (kon.) | Calgary – San Jose 3:4 (kon.)
Arizona – Seattle 2:4 (kon.) | Los Angeles – Nashville 6:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:5 (1:0, 1:2, 0:3) Stav série: 1:1
HC Oceláři Třinec
Středa 23.03.2022, 12:00 • ŠKOENERGO Aréna • Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

Já se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek středečního odpoledne. (14:06:34)

Třinečtí vítězí díky skvělé třetí třetině, ve které se trefili hned třikrát. Vítězný gól padl ve 43. minutě a jeho autorem byl Marek Ročák. Bruslaři tak své vedení v sérii nenavýšili, naopak dovolili Třinci vyrovnat.

Dnešní utkání sledovalo 150 diváků.

59:54
    Vlasákova rána byla zblokována.

Oddechový čas pro domácí.

59:35
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec. (Kareš – 2 min., sekání).

59:35
    Půček se objevil u levé tyčky, kde ho sekerou od dorážky odradil Kareš.

59:30
    Křepelkův pokus z otočky na branku neprošel.

58:50
    Bruslaři jsou v útočném pásmu, ale žádnou střelu zatím nevyprodukovali.

58:23
    Stuchlík míří ven z branky, domácí to zkusí v šesti.

57:53
    Do dobré šance se nyní dostal Moškoř, který však Stuchlíka ze slotu nepřekonal. Následnou dorážku Ramika opět lapí domácí brankář.

57:35
    Vocvhest nahazuje puk na branku.

56:11
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté potvrzují svoji převahu a přidávají pátý gól. Pětníkovo vyhození mířilo na Stuchlíka, jenže MICHAL RAMIK byl rychlý a dokázal Stuchlíkovu následnou rozehrávku zastavit. Dostat kotouč do prázdné branky už pak bylo pro hostujícího forvarda jednoduché. Asistence: Pětník.

55:22
    Simon protečoval ostrý pas jednoho ze spoluhráčů, ale Švančara mohl zůstat v klidu.

54:28
    Vyroubal se napřahoval ke střele, ale Kozlík ho dokázal odzbrojit.

54:00

53:59
    Ránu Křepelky protečoval Plíšek a puk skončil v ochranné síti.

Tomáš Taybner

Branky a nahrávky: 14. Brouček (Vyroubal, Němec), 36. Jasečko (Brouček, Plíšek) – 22. Kozlík (Ročák, Haas), 34. Moškoř (Kozlík, Kareš), 43. Ročák (Jobánek, Kareš), 51. Ročák (Moškoř, Jobánek), 57. Ramik (Pětník)

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Král) – Němec, Vacík "A", Křepelka, Hrouda, Rajgl, Vochvest, Jasečko – Simon "A", Závora "C", Polák, Brouček, Půček, Vlasák, Hradec, Hašlar, Vyroubal, Plíšek
    HC Oceláři Třinec: Švančara (Klimek) – Andrle, Chovaniak "C", Kareš, Ročák, Hrůzek, Marcinko – Moškoř, Šutý, Wardas "A", Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj "A", Ramik, Kozlík, Jobánek

Rozhodčí: Čáp, Květoň – Zíka, Kubíček