Lovosice – Dukla 25:26 (kon.) | Nové Veselí – Zubří 22:31 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 31:30 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
25:26 (14:14) Stav série: 1:2
HC Dukla Praha
Sobota 02.04.2022, 17:00 • SH Chemik • Play-off Chance Extraligy mužů • Čtvrtfinále

Zápas je u konce a Dukla vítězí na venkovní půdě o jednu branku. Poločas začaly lépe Lovosice, ty si ale nedokázaly vytvořit náskok. Následně Dukla obrátila stav a deset minut do konce vyhrávala o tři branky. Lovcům se podařilo snížit a ze sedmičky mohly i srovnat. V nejdůležitější části zápasu ale přišel zkrat a po neproměněné sedmičce šli domácí ještě do dvojnásobného vyloučení. Zápas si tak prohrály v koncovce. Další mač je na programu zítra. (18:37:22)

Lovci Lovosice – HC Dukla Praha 25:26 (14:14)
    Nejvíce branek: Petryčenko 6, J. Motl 5/1, Kupa 3 – Šůstek 7/1, Blecha 6, M. Březina 5. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 6/2 – 5/4. Vyloučení: 6:4.

Konec zápasu. (25:26)
    59
    Lovosice ještě mají naději! Jaroslav Trkovský byl tentokrát na sedmičce úspěšný a 45 sekund do konce je rozdíl mezi týmy pouze jednobrankový. (25:26)
    59
    Dvojitou přesilovku proměnil Martin Březina, který doběhl skoro k brankáři, vylákal ho z branky a následným obloučkem ho velice hezky přehodil. (24:26)

59
    Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Patrik Stach). (24:25)

58
    Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Josef Jonáš). (24:25)

58
    Tak to je neskutečné! Lovci dostali k dispozici ještě sedmičku, kterou ale znovu nedokázali proměnit. Vytáhl se Tomáš Petržala. Střílel Jiří Motl. (24:25)
    57
    Nádherná individuální akce, kterou ukázal Jaroslav Trkovský, skončila gólem. Jaroslav se vyhnul dvěma hráčům a následně pálil k tyči. (24:25)

56
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Rumian). (23:25)
    55
    Sergij Petryčenko svou šestou brankou dokázal snížit pět minut před koncem hezkou střelou po kombinaci. (23:25)
    53
    Jan Blecha ho ale opět vrátil zpět. A má taktéž pět branek na kontě. (22:25)
    52
    Tentokrát už mu to ale vyšlo. Jiří Motl zaznamenal svou pátou branku v zápase a snížil na rozdíl dvou gólů. (22:24)

50
    Neskutečné, to je snad již čtvrtá neproměněná sedmička. Jiří Motl poslal míč do gólmana, který ho zákrokem vychytal a odrazil do autu. (21:24)

50
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (David Šůstek). (21:24)
    49
    Dukla je znovu úspěšná na sedmičce. Daniel Křístek tak zvyšuje na rozdíl tří branek. To tady bylo naposledy asi ve čtvrté minutě zápasu. (21:24)
    47
    Na druhé straně se z ničeho nic před brankářem zjevil Jan Blecha a propálil ho neskutečnou dělovou. (21:23)
    46
    Nádherná a velice troufalá sedmička v podání Jiřího Motla! Ten míč nestřílel, ale krásným obloučkem nachytal gólmana. (21:22)
    44
    Po velmi dlouhé době se jeden z týmů ujal dvoubrankového náskoku. Nyní to je Dukla, a to díky Jakubu Svitákovi, jenž přehodil celé hřiště a poslal míč do volné soupeřovy branky. (20:22)