Frýdek-Místek – Olomouc B 0:3 (kon.) | Vrchovina – Znojmo 0:3 (kon.) | Kroměříž – Uh. Brod 3:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:3 (0:1)
SK Sigma Olomouc B
Sobota 09.04.2022, 14:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Sigma Olomouc B zaslouženě zvítězila na půdě Frýdku-Místku poměrem 3:0.
    Už v 10. minutě mohl rozjásat domácí diváky Velner, ale jeho hlavičku vyrazil Stoppen. Následně měla Sigma jednoznačnou převahu, kterou využila ve 27. minutě, kdy získala pokutový kop a ten proměnil Štěpán Langer. To ovšem bylo z prvního poločasu vše a k vidění tak nebyl nijak atraktivní fotbal.
    Také ve druhé půli Sigma předváděla mnohem větší kvalitu a v 67. minutě zvýšil vedení na 2:0 Uriča. V 79. minutě se jako poslední zapsal na brankový účet skvělým lobem Daniel Grečmal. V 81. minutě se sice prosadil Slavíček, ale nakonec byl odmáván ofsajd. V 85. minutě mohl Patrik Rubý rozveselit lipinské fanoušky, ale svou střelu poslal jen do boční sítě. (16:26:19)

90+3

90+3
    Ovšem Olomouc dnes byla jednoznačně lepším mužstvem a nyní ukořistila balón, který už bude chtít podržet.

90+2
    Domácí chtějí vstřelit alespoň jednu branku a kombinují na polovině Sigmy.

90+1
    Další nepřesná útočná akce Válcoven, která končí pouze za bránou Stoppena.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Sedlák, přichází Fabiánek.
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Langer, přichází Vymětalík.

89
    Tomáš Hykel to z volného kopu zkusil přímo na bránu, ale jeho pokus letěl doprostřed, s čímž si Stoppen poradil.

88
    Jiří Sláma poslal k zemi Velnera a Frýdek-Místek bude zahrávat volný kop z pravé strany. Hostující hráč navíc uviděl kartu žluté barvy.

86
    Juříčkovi utekl míč při zpracování do zámezí a Sigma tak zadarmo získala autové vhazování.

85
    Patrik Rubý to vzal na sebe z levé strany a jeho dobrá střela nakonec rozvlnila pouze boční síť olomoucké svatyně!

84
    Nyní už se utkání spíše jenom dohrává, neboť o vítězi je rozhodnuto.

83
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Zupko, přichází Juříček.

82
    Jakub Yunis si naváděl míč na střelu, ovšem Patrik Rubý jej nekompromisně obral o balón čistým zákrokem.

81
    Filip Slavíček málem přidal čtvrtou branku do sbírky, ale pomezní rozhodčí nakonec zvedl praporek na signalizaci ofsajdu!

80
    Olomouc drží balón na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
    79. Daniel GREČMAL - 0:3

79
    Olomouc B právě vstřelil branku!
    Hosté zvyšují své vedení na 3:0 a s velkou pravděpodobností si odvezou tři body! DANIEL GREČMAL, který byl na hrací ploše pár vteřin dokázal fantasticky přelobovat gólmana Gergelu.

78
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Uriča, přichází Grečmal.

Michal Raška

Branky: 27. Langer (pen.), 67. Uriča, 79. Grečmal

Karty:   27. Konečný (FRM) – 65. David (OLB), 75. Galus (OLB), 88. Sláma (OLB)

FK Frýdek-Místek: Gergela – Blejchař, Massaniec, Velner (C), Barkov (59. Byrtus), Konečný (69. Burgo), Raab (69. Nieslanik), Kovařík, Hykel, Zupko (83. Juříček), Rubý
    Náhradníci: Folta – Burgo, Juříček, Byrtus, Vengřinek, Nieslanik

Trenér: Robert Pištěk

SK Sigma Olomouc B: Stoppen – David (C), Šíp (69. Galus), Yunis, Langer (90. Vymětalík), Sláma, Fiala (69. Bukhal), Sedlák (90. Fabiánek), Slavíček, Bednár, Uriča (78. Grečmal)
    Náhradníci: Bílý – Vymětalík, Fabiánek, Galus, Bukhal, Grečmal

Trenér: Augustin Chromý

Rozhodčí: Volek – Grečmal, Dudek