Frýdek-Místek – Olomouc B 0:3 (kon.) | Vrchovina – Znojmo 0:3 (kon.) | Kroměříž – Uh. Brod 3:0 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
0:3 (0:3)
1. SC Znojmo FK
Sobota 09.04.2022, 15:30 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Zápas skončil. Znojmo během prvního poločasu nastřílelo tři branky a v druhém poločase jen kontrovalo vývoj utkání. Hosté tak pojedou na jih Moravy radostně, jelikož ze zápasu berou všechny tři body. (17:19:36)

90

89
    Žlutou kartu dostává Przybysz (1. SC Znojmo FK).

88
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Piatov.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Russmann, přichází Kartišovs.

85
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Prokeš.

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kirschner, přichází Kočík.

81
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Duba, přichází Hlaváč.

79
    Žlutou kartu dostává Krakovčík (1. SC Znojmo FK).

70
    Žlutou kartu dostává Michal (SFK Vrchovina).

63
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vícha, přichází Sytař.

Zápas sleduje 200 diváků.

46
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Hekerle, přichází Partl.

46
    Poločas v Novém Městě na Moravě, stav zatím jednoznačný - 0:3

Znojmo skvěle vstoupilo do utkání a hned v 10. minutě zápasu už vedlo. Během prvního poločasu ještě přidalo další dvě branky, a tak je stav po 45 minutách 0:3 pro hosty. Domácí budou mít opravdu dost práce, aby ještě něco se zápasem udělali a neodcházeli bez jediného bodu.

45
    40. OKLEŠTĚK - 0:3

40
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Kapitán hostujícího celku zvyšuje vedení již na 0:3! Přesnou střelou se prosazuje TOMÁŠ OKLEŠTĚK!