Bayern – Villarreal 1:1 (kon.) | Real Madrid – Chelsea 2:3 (po pr.)
1:1 (0:0)
Villarreal CF
Úterý 12.04.2022, 21:00 • Allianz Arena, Mnichov • Liga mistrů • Čtvrtfinále

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 13:3. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:8. (23:02:17)

Na trávníku propuká ohromná žlutá euforie, Villarreal se těší z postupu nad jedním z hlavních favoritů celé Ligy mistrů a může se těšit na semifinále, v němž se utká s postupujícím z dvojzápasu Liverpoolu s Benficou, když anglický celek zvítězil v Lisabonu 3:1 a před zítřejší odvetou má vše ve svých rukou.

Neskutečné se stává skutkem! Villarreal byl především ve druhém poločase pod ohromným tlakem, už to vypadalo pro hosty na velký úspěch v podobě prodloužení, když španělskému celku vyšel jeden protiútok v závěru zápasu a Samuel Chukwueze jedinou střelou Villarrealu na branku skóroval postupovou trefu!

90+5

90+5
    Velký hrdina Samu Chukwueze navíc vybojoval aut na útočné polovině, to už je takřka hotovo!

90+5
    Gerónimo Rulli nakopl míč až ke svému protějšku Neuerovi, slovinský rozhodčí ještě dává Bayernu chvíli času na zázrak.

90+4
    Robertu Lewandowskimu je pískán útočný faul na Raúla Albiola, Villarreal už je neskutečně blízko!

90+3
    Po závaru v pokutovém území se odraženého míče ujal Gerónimo Rulli, to už pomalu začíná závěrečná minuta avizovaného nastavení.

90+3
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Serge Aurier.

90+2
    Unai Emery ještě posíluje defenzivu, do hry přijde Serge Aurier.

90+1
    Rozhodčí Vinčić oddaluje závěrečný hvizd druhého poločasu o čtyři nastavené minuty.

90+1
    Gonzalo Lo Celso dostává žlutou kartu za skluz pod nohy Leroye Saného.

90
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Eric Choupo-Moting.

90
    Bayern se samozřejmě vrhá do ofenzivy, Robert Lewandowski ale po pádu v pokutovém území dostal jen vyčiněno od Pau Torrese.
    88. Samuel CHUKWUEZE - 1:1

88
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Neskutečný šok v Mnichově! Villarrealu vyšel perfektní protiútok, Gerard Moreno potáhl míč po levé straně hřiště, pak mu vyšla přihrávka napříč pokutovým územím a nigerijský žolík SAMU CHUKWUEZE zavěsil míč do sítě! Ohromná euforie hostů.

87
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Alphonso Davies.

87
    Po dalším nákopu před branku Villarrealu je nedovolený zákrok pískán domácím, ti chystají druhou změnu v sestavě.

86
    Chukwueze zaútočil do otevřeného prostoru na pravé straně, pak se snažil přihrávkou vnějším nártem najít před branku nabíhajícího Morena, mířil ale k brankáři Neuerovi.