Benešov – Vltavín 1:0 (kon.) | Motorlet – Písek 3:1 (kon.) | Sokolov – Admira Praha 0:2 (kon.)
Králův Dvůr – Vyšehrad 0:0 (zruš.)
FK Motorlet Praha
3:1 (1:1)
FC Písek
Sobota 30.04.2022, 10:15 • Motorlet / tráva • Česká fotbalová liga (A) • 23. kolo

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Wexler).
    89. WEXLER - 3:1

89
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Domácí si pojišťují vítězství! Po zhruba deseti minutách na hřišti se prosazuje tvrdou střelou SHAKED WEXLER!

88
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Čejka, přichází Sehedi.
    ze hřiště odchází Hrabina, přichází Tichý.

87
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Mihálek).

84
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Rataj).

82
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Stejskal, přichází Petr.

78
    Písek nebyl daleko od vyrovnání! Po přihrávce z levé strany se dostal k zakončení hráč hostujícího mužstva, ale nastřelil jen brankáře, který byl zrovna uprostřed branky!

76
    ze hřiště odchází Dolejš, přichází Wexler.

66
    ze hřiště odchází Kalousek, přichází Hadáček.
    ze hřiště odchází Hrachovec, přichází Kynkor.

64
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Kotrba).

61
    ze hřiště odchází Rossmann, přichází Blažek.
    ze hřiště odchází Walter, přichází Simaichl.

51
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Gilian).

Žlutá karta pro tým FC Písek (Mašek).

49
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Sajtl).
    48. VANĚK - 2:1

48
    Úvod druhé půlky, jaký si domácí určitě představovali! K pokutovému kopu si stoupnul MICHAL VANĚK a tvrdou ránou vrací vedení svému týmu!

47
    Penalta pro domácí mužstvo! Michal Rataj byl faulovaný.
    43. MAŠEK - 1:1

43
    Písek právě vstřelil branku!
    Písek srovnává zápas v závěru prvního poločasu. Dloubáček jednoho z hráčů hostujícího celku našel volného DOMINIKA MAŠKA, který následně překonal brankáře!

37
    Ani Kulík, ani Mašek teď nezvládli dostat míč do sítě! Mihálek skvělým zákrokem zabránil brance, ale nezabránil tomu, aby se míč nedostal ke Kulíkovi. Ten se snažil prostřelit vše, co mu stálo v cestě, což se úplně nepovedlo. Šanci na gól měl ale ještě Mašek, který se snažil rybičkou skórovat. Branka domácího brankáře však zůstala nepokořena.
    13. VANĚK - 1:0

13
    Motorlet se prosazuje! Po centru z pravé strany si míč našel MICHAL VANĚK, jenž posílá hlavou svoje mužstvo do vedení 1:0!

8
    Kalouskova střela nadělala brankáři dost práce a ten musel rukou vytahovat znovu míč na roh.