Elche – Osasuna 1:1 (kon.) | Granada – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Sociedad 1:1 (kon.)
Barcelona – Mallorca 2:1 (kon.)
Rayo Vallecano
1:1 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Neděle 01.05.2022, 18:30Španělská LaLiga • 34. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:7. (20:22:10)

Je hotovo! Vallecano nakonec uhrálo s Realem Sociedad remízu 1:1. Ve 14. minutě mohl Sociedad poslat do vedení Portu, ale ten se ještě neradoval. Až ve 34. minutě tak otevřel skóre Alexander Sörloth. Po změně stran ale domácí kouč poslal na trávník kanonýra Falcaa, který deset minut před koncem zařídil vyrovnání.

90+4

90+2
    Radamel Falcao upadl v pokutovém území, ale sudí měl souboj přímo před očima a dal jasným gestem najevo, že penaltu pískat nebude.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Vallecano se v závěru dostalo na polovinu soupeře, nicméně akce domácího mužstva skončila přihrávkou do zámezí.

89
    Na polovině hřiště byl v souboji nedovoleně atakován Alejandro Catena, ale rychle se zvedl zpátky na nohy a rozjel akci domácích.

88
    Randy Nteka se dostal do pokutového území, přehodil si míč na pravačku a vypálil. Jeho rána skončila blokem obránce.

87
    Isak poslal pobídku do pokutového území, nicméně k jeho přihrávce se nikdo ve vínovém dresu baskického mužstva nedostal.

86
    Merino se dostal na pravou stranu, nicméně jeho akce neměla dlouhého trvání. Hned první soupeř jej čistě odstavil od míče.

85
    Obrana Realu Sociedad si dala pozor na další nepovedený centr soupeře a jednoduše míč odehrála do bezpečí.

84
    Stopeři Vallecana se vysunuli na polovinu soupeře, ale jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou do vápna.

83
    Stopeři Realu Sociedad se vysunuli na polovinu soupeře, nicméně kombinace baskického celku skončila nepřesnou přihrávkou.

82
    Hostující brankář nakopl míč na pravou stranu, jenž tam neměl volného spoluhráče.

81
    Domácí brankář nakopl míč na levou stranu hřiště, nicméně tam nebyl nikdo z dalších fotbalistů v bílém dresu domácího Vallecana.

79
    Vallecano právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Domácí celek se dočkal vytouženého vyrovnání! Zakončení zpoza šestnáctky brankář vytěsnil jen před sebe a důrazný RADAMEL FALCAO měl snadnou pozici!

78
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Rafinha Alcântara, přichází Ander Guevara.

77
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází Radamel Falcao.

77
    Randy Nteka prošel do blízkosti velkého vápna, ale jeho dělovka levačkou skončila vedle branky.