Juventus – Venezia 2:1 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 1:0 (kon.) | Empoli – Turín 1:3 (kon.)
Udinese – Inter 1:2 (kon.) | AS Řím – Bologna 0:0 (kon.)
Juventus FC
2:1 (1:0)
Venezia FC
Neděle 01.05.2022, 12:30 • Allianz Stadium (Torino). • Italská Serie A • 35. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký, ničím nerušený den. (14:28:50)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:12.

Dlouho se ve druhé půli hrálo bez branek, šance měly oba celky, ale až v 71. minutě se skóre měnilo podruhé, když se outsiderovi povedlo vyrovnat. Nerozhodný stav ale dlouho nevydržel, o pět minut později využili domácí rohový kop, vstřelili druhý gól a tentokrát už těsný náskok uhájili až do závěrečného hvizdu, díky čemuž vybojovali povinné a velmi důležité tři body.

90+4

90+3
    Stará dáma drží balón u rohového praporku na soupeřově straně. Tohle už zřejmě zvládne.

90+2
    Dlouhý centr doputoval čistě až k domácímu gólmanovi. Kdyby jej některý z hostů tečoval, zřejmě by to byl gól.

90+1
    A nastavovat se budou pouze tři minuty.

90
    V posledních minutách se hraje daleko od obou branek, Juventus brání své těsné vedení.

87
    Thomas Henry na křižný centr nedosáhl, míč proletěl velkým vápnem a skončil v zámezí.

86
    Střídání v týmu Venezia FC:
    ze hřiště odchází Ridgeciano Haps, přichází Maximilian Ullmann.

86
    ze hřiště odchází Aleš Matějů, přichází David Okereke.

84
    Paulo Dybala pálil levačkou před hranicí velkého vápna, míč proletěl vysoko nad.

83
    Domácí kombinují mezi středovou čárou a velkým vápnem, což jim jistě vyhovuje.

80
    Luca Fiordilino inkasoval nepříjemný úder míčem do obličeje. Hned se ale otřepal.

79
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Giorgio Chiellini.

79
    ze hřiště odchází Fabio Miretti, přichází Arthur.

78
    Žlutá karta pro tým Venezia FC (Ridgeciano Haps).
    76. Leonardo BONUCCI - 2:1

76
    Juventus právě vstřelil branku!
    Domácí si ale rychle berou ztracené vedení zpátky. Po rohovém kopu poslal Danilo hlavou míč před bránu, kde jej ještě stihl tečovat LEONARDO BONUCCI a hostující brankář už neměl šanci nějak zareagovat. Ofsajd to nebyl.