Juventus – Venezia 2:1 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 1:0 (kon.) | Empoli – Turín 1:3 (kon.)
Udinese – Inter 1:2 (kon.) | AS Řím – Bologna 0:0 (kon.)
Udinese Calcio
1:2 (0:2)
Inter Milán
Neděle 01.05.2022, 18:00 • Dacia Arena • Italská Serie A • 35. kolo

V tabulce se tak Inter dotáhl na rozdíl dvou bodů od vedoucího AC Milán a je stále ve hře o titul. V příštím kole hraje Inter doma s Empoli, AC zajíždí na půdu Verony. Přeji vám příjemný zbytek večera. (20:02:45)

Inter Milán zvládl veledůležitý zápas a vítězí v Udinese 2:1. Hosté dali oba góly v první půli, po změně stran několik šancí spálili, sami inkasovali a nakonec se o výsledek až do konce strachovali.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:9.

90+6

90+5
    Deulofeu byl v jasném ofsajdu a rozhodčí píská. Tohle už vypadá pro Inter dobře.

90+4
    Hosté nakonec zahrávali tři rohy po sobě. Nezahrozili, ale aspoň našetřili cenné vteřinky s míčem daleko od vlastní brány.

90+3
    Jeden z centrů stáhl brankář Handanovič ze vzduchu. Sanchéz upaloval do protiútoku a po jeho sražené střele to bude roh pro Inter Milán.

90+2
    Žlutá karta pro tým Inter Milán (Matías Vecino).

90+1
    V dlouhém nastavení se bude Inter klepat o výsledek. Poslední minuty patří domácím, kteří chtějí vyrovnat. Inter je zalezlý v defenzivě.

90
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase pět minut.

90
    Střídání v týmu Inter Milán:
    ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Matías Vecino.

89
    Barella odchází ze hřiště za doprovodu masérů. Při jednom ze soubojů si přivodil zranění a nevypadá to s ním úplně nejlépe. Inter má k dispozici ještě jedno střídání.

88
    ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Robin Gosens.

86
    Hra se rychle přelila na druhou stranu a rohový kop chtěl také Inter. Perišić vůbec nechápe, že rozhodčí odpískal odkop od brány. Dává mu to jasnými gesty najevo.

85
    Udinese je na koni. Domácí hecují i fanoušci. Deulofeu se k staví k rozehrání rohového kopu z levé strany.

84
    Škoda pro Inter, že Correa nevyřešil lépe situaci před šestnáctkou, kdy hledal svoji přihrávkou ještě Vidala. K tomu ovšem míč nedošel.

83
    Becao naskočil v hlavičkovém souboji na Vidala a hodně se zlobí, když mu rozhodčí odpískal faul. Vidal se těžce zvedá, ale měl by být v pořádku.

81
    Něco přes deset minut do konce a duel je za stavu 1:2 otevřený. Hosté nutně potřebují vyhrát. Měli k tomu dobře našlápnuto, ale teď se strachují.