Devils Zlín – HC Boskovice inline 4:3 (kon.) | Uh. Brod – Brno 4:6 (kon.) | Roller Storm – Černošice 4:7 (kon.)
IHC Prague Rats – HC Hořovice 10:2 (kon.) | Devils Zlín – Brno 7:6 (kon.) | Uh. Brod – HC Boskovice inline 3:5 (kon.)
Roller Storm – HC Hořovice 7:9 (kon.) | IHC Prague Rats – Černošice 12:5 (kon.)
IHC KANCI Uherský Brod
3:5 (0:4, 3:1)
HC Boskovice inline
Sobota 07.05.2022, 14:00STILMAT extraliga inline hokeje • 1. kolo

Konec zápasu. (14:58:45)

37:41
    Uherský Brod právě vstřelil branku! Domácí mají ještě naději! DAVID RAUŠ byl na konci obléhání Külzerovy branky nejdůraznější a dotlačil puk do sítě. Asistence: Pavlůsek.

33:22
    Vyloučení v týmu IHC KANCI Uherský Brod:
    Šiller – 2 min, sekání.

30:32
    Nabídku Sekaniny těsně před brankářem zkoušel tečoval Külzer, ale Málek zasáhl velmi dobře.

29:07
    Uherský Brod právě vstřelil branku! RADIM BUDIL se prosazuje po přihrávce od Šillera a dává ještě šanci domácím. Ti mají 10 minut na vstřelení tří gólů. Asistence: Šiller.

26:26
    Boskovice právě vstřelily branku! MICHAL ŠIMO vystihl rozehrávku soupeře a sám před brankářem si věděl rady. Udělal si kličku na forhend a přehodil bezmocného Málka. Bez asistence.

25:50
    Domácí si během přesilovky vytvořili šance, do největší se dostal Mikulec, ale skóre se nezměnilo.

23:37
    Vyloučení v týmu HC Boskovice inline:
    N. Külzer – 2 min, sekání.

22:15
    Uherský Brod právě vstřelil branku! DAVID PAVLŮSEK si nabruslil na levý kruh a trefil se dobře do protějšího rohu branky. Asistence: Rauš.

22:08
    Ošlejšek spěchal sám na brankáře, ale trefil branku jen zvenku.

20:01

20:00

18:48
    Külzer teď předvedl opět skvělý zákrok a zatím drží nulu i na konci první poloviny.

18:24
    Ke střele z levého kruhu se dostal Pavlůsek, ale těsně minul branku.

14:28
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Na konci krásného úniku a přihrávky od Ošlejška byl LUKÁŠ ŠMÍD, který roztaženému Málkovi nedal šanci. Asistence: Ošlejšek a Šimo.

14:17
    Po delší době musel vytáhnout zákrok Külzer, ale puk udržel nadvakrát pod sebou a zmařil šanci domácích.

13:02
    Autorem branky je MICHAL ŠIMO. Asistence: Pospíšil.

12:17
    Hosté jsou častěji na puku, ale v posledních dvou minutách jsme větší šanci neviděli.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 23. Pavlůsek (Rauš), 30. Budil (Šiller), 38. Rauš (Pavlůsek) – 3. Šimo (Němec), 9. Müller (Šimo), 14. Šimo (Pospíšil), 15. Šmíd (Ošlejšek, Šimo), 27. Šimo

IHC KANCI Uherský Brod: T. Málek (K. Málek) – Heča, Vaněk – Budil (C), Červenka, Mikulec, Pavlůsek, Šiller, Stiksa.
    HC Boskovice inline: J. Külzer (Schejbal) – Šebek (C), Bílý, Ošlejšek, Němec – N. Külzer, Šmíd, Šmahel, Pospíšil, Müller, Sekanina, Šimo.