Chlumec n/C – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Liberec B – Zápy 0:0 (kon.) | Bohemians B – Živanice 3:4 (kon.)
Ml. Boleslav B – Brozany 1:1 (kon.) | Teplice B – Zbuzany 1:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
3:4 (2:2)
TJ Sokol Živanice
Neděle 15.05.2022, 10:15 • Areál SK Čechie Uhříněves, Praha 22–Uhříněves • Česká fotbalová liga (B) • 25. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu. Napočtenou někdy příště! (12:18:03)

Zápas jako na houpačce dnes vidělo několik desítek diváků ve areálu SK Čechie Uhříněves, odkud si po devadesáti minutách litého boje nakonec body odváží Živanice! Ty byly po většinu utkání o něco málo lepším týmem a jejich úspěch je zasloužený, ač jim rezerva klokanů odhodlaně vzdorovala.

90+4

90+3
    Nového centr chtěl hlavičkovat Mareš, míč mu ale nesedl. Balón se po kontaktu s domácím hráčem odklouzal za živanickou svatyni.

90+2
    Ve vápně se po letícím balónu natahoval Ugwu, který se ale nakonec bránící dvojici protihráčů nevyvlékl a nezvládl si jej zpracovat.

90+1
    Běží první minuta nastavení, situace pro Bohemku začíná být kritická. Konec se blíží.

90
    Živanice si bez větších obtíží poradily s domácí standardkou, následný pokus klokanů o centr do vápna zhatil útočný faul jednoho z domácích.

89
    Soukup nakopl balón daleko dopředu a pokusil se tak uspíšit přechod svých spoluhráčů do ofenzívy, jenže k míči se následně jako první dostal jeden z hostů.

88
    Pražané se ještě snaží na inkasovaný gól odpovědět, defenzíva Živanic má ale situaci pod kontrolou.
    87. D. PÁNEK - 3:4

87
    Živanice právě vstřelily branku!
    To je drama! Živanice zahrály roh nakrátko a následoval centr do bezprostřední blízkosti domácí branky, odkud letící balón za Soukupa hlavičkou nasměroval DAVID PÁNEK! Hosté vedou a Bohemka to bude mít pekelně těžké, pokud hodlá z duelu vydřít aspoň bod – 3:4!

86
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází David Knespl.

85
    Pět minut před koncem základní hrací doby jsou častěji na míči Živanice, hra se drží u středu hřiště.

84
    Pánek se s balónem protáhl kolem tří protihráčů a následně jej zahrál dopředu, jeho spoluhráč byl ale pod tlakem nucen ho vrátit dozadu na obránce.

83
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Jan Koutský, přichází Patrik Vala.
    ze hřiště odchází Denis Vala, přichází Filip Dostál.

81
    Bleskový útok Bohemians zakončila hlavička na zadní tyč, kterou skákající Frydrych jen tak tak vytěsnil mimo nebezpečí!

80
    Vobejda chtěl posunout balón na střed, po souboji s protihráčem ale o něj přišel. Dění se bleskově přesouvá pryč od domácí šestnáctky.

78
    Nápor Bohemky pokračuje i po Koutského gólu, Živanice zřejmě čeká hodně náročných deset minut.

Vojtěch Martinek

Branky: 17. Lehovec, 21. Koutský, 77. Koutský – 31. Štěpánek, 40. Štěpánek, 59. Kopecký, 87. D. Pánek

Karty:   51. A. Kadlec (BOB), 65. Keita (BOB)

Bohemians Praha 1905 B: Soukup (C) – D. Vala (83. Dostál), M. Kadlec, Hůlka (46. Mareš), A. Kadlec, Mareček (61. Keita), Lehovec, Koutský (83. P. Vala), Hašek, Nový, Marhoul (46. Ugwu).
    Náhradníci: Kouba – Jirsa.

Trenér: Dalibor Slezák.

TJ Sokol Živanice: Frydrych – Spěvák, Vobejda, Kakrda, Buriánek, Nikodem (53. D. Pánek), Petrus, Štěpánek (76. Václavek), Polák, Langr (C), Kopecký (86. Knespl).
    Náhradníci: Vaníček – F. Pánek.

Trenér: Roman Oliva.

Rozhodčí: Rouček – Kolátor, Trojan.