Olomouc B – Vratimov 3:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Vrchovina 1:0 (kon.) | Kroměříž – Zlín B 1:0 (kon.)
Uh. Brod – FKM Vysočina Jihlava 3:0 (kon.) | Hlučín – Uničov 3:2 (kon.)
FC Hlučín
3:2 (2:2)
SK Uničov
Sobota 28.05.2022, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:03:23)

Je konec! Domácí celek nakonec v druhém poločasu urval tři body pro sebe, jelikož vstřelil ještě jednu branku, na kterou Uničov nedokázal odpovědět. Hlučín tak získává tři body do tabulky a z toho zápasu nakonec odchází šťastnější.

Dnešní utkání sledovalo 112 diváků.

90+5

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Radovan Lokša).

Žlutá karta pro tým SK Uničov (Václav Koutný).

87
    Střídání v týmu SK Uničov:
    ze hřiště odchází Aleš Krč, přichází Miloš Šidlík.

75
    ze hřiště odchází Jan Ambrozek, přichází Vojtěch Kamas.
    74. Tomáš WOLF - 3:2

74
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ WOLF.

71
    Střídání v týmu FC Hlučín:
    ze hřiště odchází Lukáš Lehnert, přichází Dominik Smékal.

ze hřiště odchází Jan Holzer, přichází Tomáš Buchvaldek.

62
    ze hřiště odchází Adam Zajíček, přichází Jakub Ptáček.

ze hřiště odchází Radim Dostál, přichází Radovan Lokša.

Omlouváme se, ale z technických důvodů vám už nyní přineseme jen změny stavu!

56
    Uničov mohl jít do otevřené obrany, ovšem domácí zachytili dlouhý balón na polovině hřiště.

55
    Vojtěch Wala sebral soupeřům balón kousek od jejich branky. Následně posílal míč přízemním pasem na penaltu, kde však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

54
    Michael Sečkář jednoduchým lobem obehrál hned dva soupeře u čáry. následoval proto centr do šestnáctky, který ale nikoho v červeném nenašel.

52
    Aleš Krč se hnal po levé straně, kde měl celkem hodně prostoru. Nakonec zkusil vyplit, ale Lapeš vyráží. To nevypadalo na hostující straně vůbec zle!

51
    Jeden z hosté zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus byl zastaven kousek za hranicí vápna.

50
    Je za námi úvodních pět minut druhého poločasu, ve kterém mají menší převahu na hřišti hosté. Ti navíc mají rozhodně psychickou výhodu na své straně.

49
    Tentokrát se fotbalisté v červených dresech museli chvilku bránit, avšak Hlučín nebezpečí nepřinesl. Start prvního poločasu vyšel domácím předtím lépe.