Admira Praha – Písek 0:0 (kon.) | Rakovník – Slavia B 0:2 (kon.) | Vltavín – Vyšehrad 0:0 (zruš.)
Plzeň B – Karlovy Vary 2:0 (kon.) | Benešov – Motorlet 2:1 (kon.) | Sokolov – Hostouň 1:1 (kon.)
Příbram B – Králův Dvůr 0:0 (kon.) | Domažlice – Povltavská 4:1 (kon.)
FK Baník Sokolov
1:1 (1:0)
TJ Sokol Hostouň
Středa 01.06.2022, 18:00 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • Česká fotbalová liga (A) • 30. kolo

V Sokolově je dobojováno! Baník se nakonec za remízu 1:1 rozchází s Hostouní smírně. Rozehrané to přitom Západočeši měli skvěle a po gólu Popoviče vedli 1:0, v první půli měli i další obrovské šance. Ty ale nevyužili a po změně stran zcela přestali hrát, čehož využil tvrdou ranou Hájek. Postupem času úroveň hry klesala a zápas končí zřejmě zaslouženou plichtou. (19:52:30)

90+2

90+1
    Hostouň ale nepříjemnou situaci zvládla a míč už má na svých kopačkách.

90+1
    Na druhé straně uvidíme rohový kop.

90
    Dočekal mohl Baníku připravit hodně studenou sprchu, naštěstí pro domácí se ale na penaltě s míčem nedokázal otočit a byl odzbrojen.

87
    Závěr zápasu se nám mění v poměrně neatraktivní podívanou. Domácí se trápí celý druhý poločas a hostům chybí v šestnáctce soupeře nějaké překvapivé řešení.

85
    Hostouň by chtěla dát vedoucí branku, ale ve finální fázi ji chybí potřebná kvalita. Hrabačka je v tuto chvíli bez práce.

82
    Sokolovští se prokombinovali k centru a následně i k hlavičce, ta ale byla slabá a mířila jen doprostřed. Snadný zákrok pro Tetoura.

81
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň:
    ze hřiště odchází Kosík, přichází Štětka.

80
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov:
    ze hřiště odchází Neudert, přichází Fišer.

79
    ze hřiště odchází Čermuš, přichází Mlíka.
    ze hřiště odchází Majka, přichází Hajdo.

79
    Zajímavá možnost pro Baník, Kosík fauloval na vlastní půlce a do vápna Tetoura přiletí za malou chvíli centr.

77
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Hostouň (Contreras).

76
    Domácí se nyní snažili něco vymyslet v blízkosti vápna Hostouně, ale ve druhém poločase jim útočná fáze opravdu nevychází.

74
    Před námi je posledních zhruba dvacet minut utkání, doufejme, že se ještě dočkáme nějakých branek.

73
    Pavel Hrabačka se teď vyznamenal proti střele ze střední vzdálenosti a domácí fanoušci jej po zásluze vyvolávají.