Pardubice B – Teplice B 1:1 (kon.) | Přepeře – Ml. Boleslav B 6:1 (kon.) | Ústí n/O – Liberec B 2:1 (kon.)
Hr. Králové B – Jablonec B 0:2 (kon.) | Zápy – Brozany 1:1 (kon.)
FK Pardubice B
1:1 (1:0)
FK Teplice B
Středa 01.06.2022, 17:00 • K Vinici / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 30. kolo

Děkuji za pozornost a přeji všem hezký zbytek středečního večera. (18:56:42)

Utkání 30.kola na trávníku Pardubic končí remízou 1:1. Domácí šli do vedení ve 24. minutě zásluhou Hufa. Po změně stran se trefil v 73. minutě Tadeáš Vachoušek a upravil skóre na nerozhodný stav. Další branka už nepadla.

90+3

90+1
    Hosté vybojovali out, ze kterého se hra přesunula do vápna, ale tam už balón získávají domácí.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Tentokrát roh pro Pardubice, kteří branku také nijak nedokázali ohrozit.

89
    Přímý kop na branku Pardubic, Boháč si připisuje další zákrok.

88
    Další rohová možnost pro hosty z pravé strany, Pardubice odolali.

87
    Střídání v týmu FK Teplice B:
    ze hřiště odchází Bulmaga, přichází Cohla.

85
    Pardubičtí mají hru na svých kopačkách, míč se pokusil přenést hráč domácích, ale přihrávkou nenašel nikoho a je z toho out pro soupeře.

82
    Tepličtí vybojovali hru na polovině soupeře a je z toho další roh. Ten domácí nijak neohrozil a Pardubice mohou odkopávat z jejich části na branku hostí.

81
    Míč mají na své polovině hráči z Teplic.

76
    Z uctivé vzdálenosti zkoušel balón poslat další hráč Teplic, Boháč u tyčky byl připraven.
    73. T. VACHOUŠEK - 1:1

73
    Teplice B právě vstřelily branku! Po rychlém přenesení hry se Teplice dostali do přečíslení, obrana domácího celku tentokrát byla pomalejší. Skluzem hráče hostí se míč dostal k volnému TADEÁŠOVI VACHOUŠKOVI a ten střelou propálil brankáře Pardubic.