Itálie – Argentina 0:3 (kon.)
Itálie
0:3 (0:2)
Argentina
sk Středa 01.06.2022, 20:45 • Wembley Stadium, Londýn (GBR) • Finalissima • Finále

90+4
    Argentína dala gól!
    Definitívnu bodku za dnešným zápasom dáva PAULO DYBALA, ktorý prišiel na trávnik pred troma minútami. Ťažil však z dokonalej roboty kapitána Messiho, ktorý celú akciu vymyslel, Dybalovi stačilo zakončiť, urobil to výborne, prudkou strelou k ľavej žrdi nedal Donnarummovi šancu.

45+1
    V nadstavenom čase prvého polčasu Argentína navyšuje svoje vedenie krásnym gólom! L. Martínez si na poliacej čiare spracoval výkop svojho brankára, bol rýchly, kľučkoval, následne kolmicou vysunul ÁNGELA DI MARÍU, ktorý bol rýchlejší ako Chiellini, loptu podobral a oblúčikom prehodil Donnarummu.

28
    Lo Celso zachytil zlú taliansku rozohrávku, naštartoval Messiho, ktorý s loptou prešprintoval obrancu a prihral cez neho na malé vápno, kde LAUTARO MARTÍNEZ zblízka dostal loptu za bránkovú čiaru. Argentína ide do vedenia.