HC Boskovice inline – Devils Zlín 4:7 (kon.) | Brno – Devils Zlín 8:7 (po pr.) | HC Hořovice – Roller Storm 0:7 (kon.)
Černošice – ILHK Hr. Králové 6:5 (kon.) | HC Boskovice inline – Uh. Brod 8:2 (kon.) | HC Hořovice – IHC Prague Rats 1:11 (kon.)
Brno – Uh. Brod 11:3 (kon.)
po prodl.
Mission Roller Brno
8:7 (3:2, 4:5 - 1:0)
IHC Devils Zlín
Sobota 04.06.2022, 10:30 • Hokejová hala Úvoz, Brno • STILMAT extraliga inline hokeje • 5. kolo
Partner:
   
  40:52
  Brno právě vstřelilo branku! Je rozhodnuto, Brňanům se velmi rychle podařilo využít nabídnutou přesilovou hru. Z hranice brankoviště dokázal FILIP KRÁL protlačit puk pod gólmanem až do sítě. Asistence: Dominik Hrachovina, Lukáš Kaukič.
   
  39:58
  Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín:
  Zámorský – 2 min, sekání.
   
  39:58
  Brňanů se dvě vteřiny před koncem podařilo skórovat, nicméně sudí branku okamžitě neuznali kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
   
  36:58
  Devils právě vstřelili branku! Tak to je drama, máme vyrovnáno! Ihned po buly se ve skrumáži před brankovištěm nejlépe zorientoval DAVID HRAZDIRA. Asistence: Tomáš Pavlůsek.
   
  36:00
  Devils právě vstřelili branku! A je zaděláno na drama! Zámorského nahození tečoval mimo dosah gólmana DOMINIK LUŽA. Asistence: Petr Zámorský.
   
  35:40
  Devils právě vstřelili branku! Tak přeci jen Zlín využívá přesilovku. Po Gazdově střele úspěšně dorážel JIŘÍ SUHRADA. Asistence: Daniel Gazda.
   
  34:54
  Brno právě vstřelilo branku! Ve vlastním oslabení se prosadil JAN DUFEK, jenž střelou mezi betony zakončil samostatný únik. Asistence: Luboš Rosendorf.
   
  34:00
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
  Hrachovina – 2 min, podrážení.
   
  32:55
  Devils právě vstřelili branku! Zlín využívá přesilovku. Po Zámorského pumelici dorážel z hranice brankoviště DOMINIK LUŽA, jenž dostal puk do sítě. Asistence: Petr Zámorský, Lukáš Chludil.
   
  31:53
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
  Klaus – 2 min, sekání.
   
  31:15
  Brno právě vstřelilo branku! Nedáš, dostaneš. Po velké zlínské šanci zaútočilo Brno. A DAVID SEDLÁČEK zakončil z levého kruhu více než dobře, když poslal puk přesně pod víko. Asistence: Filip Král.
   
  30:29
  Dufek z pravého kruhu zakončil sám a trefil tyč!
   
  29:09
  Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín:
  Šindelek – 2 min, podrážení.
   
  25:48
  Devils právě vstřelili branku! Gólovým žním ve druhém poločase zatím není konec! Na rozdíl dvou branek snižuje DAVID HRAZDIRA. Asistence: Petr Zámorský, Jan Vyoral.
   
  25:18
  Brno právě vstřelilo branku! Tak to byla nádhera v podání FILIPA KRÁLE, který si z osy hřiště nabruslil na pravý kruh, odkud citovkou mezi betony přidal pátý gól Brna. Asistence: Dominik Hrachovina, David Sedláček.
   
  24:02
  Brno právě vstřelilo branku! Tohle si zlínský gólman za rámeček nedá. Těsně před zakončením ztratil rovnováhu a JAN DUFEK měl pak práci jednoduchou a jen zavezl puk do branky. Asistence: Pavel Strýček.
   
  22:24
  A znovu Kaukič! Tentokrát už zakončil, sám před brankou ale nedokázal dokonale dotáhnout svůj bekhendový blafák.
   
  18:26
  Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín:
  Zámorský – 2 min, vysoká hůl.
   
  16:59
  Před Šebkem jímala už jen prázdná branka, ale brněnský obránce trefil jen horní tyč!
   
  16:37
  Dva skvělé zákroky teď vytáhl Chvátal. Nejdříve včas secvakl mezeru mezi betony, pak předvedl skvělý přesun.
   
  15:10
  Brno právě vstřelilo branku! Tak to je strhující obrat! Z hranice brankoviště dotlačil touš do branky FILIP KRÁL, který tak posílá Brno poprvé v zápase do vedení. Asistence: Dominik Hrachovina.
   
  14:46
  Brno právě vstřelilo branku! A je vyrovnáno! Další přečíslení se podařilo Brňanům vyřešit skvěle, po přihrávce drobného zakončoval JAN DUFEK z bezprostřední blízkosti pod víko. Asistence: Jiří Drobný.
   
  12:14
  Brno právě vstřelilo branku! Brňané se dostávají na dostřel, přihrávku z pravého kruhu usměrnil do branky DOMINIK HRACHOVINA. Asistence: Radek Klaus, Filip Král.
   
  09:11
  Drobný dorážel z hranice brankoviště úplně volný puk, v obrovské šanci ale těsně minul.
   
  08:46
  Devils právě vstřelili branku! Neskutečnou rychlost nabral na levém mantinelu FILIP ŠINDELEK, jehož prudká střela zápěstím zapadla přesně mezi ruku a beton gólmana. Bez asistence.
   
  07:59
  Úplně sám byl na pravém křídle Rosendorf, jenž však z dobré střelecké pozice minul.
   
  00:50
  Devils právě vstřelili branku! Tak to je rychlý začátek pro Zlín, krásný blafák zakončil mezi betony gólmana DANIEL GAZDA. Asistence: Jiří Suhrada.
   
  00:30
  Skvělý pas mezi kruhy dostal Suhrada, který však gólmana nepřekonal.

  Jakub Ruč

  Branky a nahrávky: 13. Hrachovina (Klaus, Král), 15. Dufek (Drobný), 16. Král (Hrachovina), 25. Dufek (Strýček), 26. Král (Hrachovina, Sedláček), 32. Sedláček (Král), 35. Dufek (Rosendorf), 41. Král (Hrachovina, Kaukič) – 1. Gazda (Suhrada), 9. Šindelek, 26. Hrazdira (Zámorský, Vyoral), 33. Luža (Zámorský, Chludil), 36. Suhrada (Gazda), 36. Luža (Zámorský), 37. D. Hrazdira (Pavlůsek)


  Mission Roller Brno: Chvátal – Hrachovina Sedláček, Kučeřík, Rosendorf, Strýček (A), Král, Šebek – Barus, Kaukič (A), Klaus, Dufek, Ondráček (C), Drobný
  IHC Devils Zlín: Kořenek (Huf) – Gazda (A), Suhrada, Vyoral, Šindelek, Zámorský (C) – Pavlůsek, Chludil, Luža, D. Hrazdira (A), R. Hrazdira

  Rozhodčí: Cik, Novotný
  www.ibrshop.com