Ostrava B – Hlučín 2:1 (kon.) | Blansko – Uničov 5:3 (kon.) | Rosice – Slovácko B 2:1 (kon.)
FC Baník Ostrava B
2:1 (1:1)
FC Hlučín
Neděle 05.06.2022, 10:15 • TJ Sokol Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 31. kolo

Je konec! Rezerva Baníku nakonec poráží Hlučín 2:1. Baník poslal do vedení ve 33. minutě Dominik Holaň, ale následně si domácí vstřelili vlastní branku. Rozhodující branku obstaral dvacet minut před koncem Marek Jaroň. (12:03:58)

90+2

90+1
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Číž).

90
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Stojičevič).

Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Lokša).

90
    Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů v závěru utkání potřebuje ošetření.

89
    Domácí zvládají závěr utkání na jedničku. Baník získal roh, s jehož rozehrávkou teď rozhodně nepospíchá.

88
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
    ze hřiště odchází Jaroň, přichází Kollek.

87
    Tempo hry se v závěru utkání pořádně zrychlilo. Oba týmy se snaží hrát ofenzivním způsobem.

86
    Na opačné straně následně pálil zpoza vápna levačkou střídající Kostka, jehož rána mířila do míst, kde stál Lapeš.

85
    Hlučín zahrával rohový kop. Prudký centr se snesl na značku pokutového kopu, kde kralovali domácí.

84
    Také domácí se ve snaze zakončit provinili faulem. Hlučín bude rozehrávat.

83
    Další akce host skončila sice centrem do vápna, ale útok zastavil ofsajd.

82
    Baník se dostal na polovinu Hlučína, ale novic na trávníku Kovala nepustil domácího rychlíka k odcentrování.

81
    Střídání v týmu FC Hlučín:
    ze hřiště odchází Mládek, přichází Kovala.

80
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut a Baník zatím drží těsné vedení. Hlučín navíc nemá žádné tutovky.

79
    Hlučín zahrával další přímý kop. Po něm se hosté drali do zakončení, ale rozhodčí odhalil útočný faul.

77
    ze hřiště odchází Boháč, přichází Stojičevič.

76
    Ani další akce hostů nevyústila v zakončení. Rozhodčí tentokrát odhalil útočný faul.