Slavia B – Písek 5:0 (kon.) | Plzeň B – Sokolov 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
5:0 (4:0)
FC Písek
Neděle 05.06.2022, 10:15 • Areál SC Xaverov Horní Počernice, Praha 20–Xaverov • Česká fotbalová liga (A) • 28. kolo
    74. Erik BIEGON - 5:0

74
    Tým Slavia B právě vstřelil branku!
    Debakl Jihočechů je zase o něco výraznější, po zaváhání jejich obrany se z bezprostřední blízkosti branky prosadil střídající ERIK BIEGON a upravil na rozdíl pěti gólů – 5:0!
    43. ŠMIGA - 4:0

43
    Písečtí hráči sice v po třetí inkasované brance zapnuli a nějakou dobu hráli se Slavií celkem vyrovnanou partii, rychle jim však došel dech a nyní dostávají čtvrtý gól! Krasojízdu vršovického béčka pokračuje DANIEL ŠMIGA – 4:0!
    35. Moses USOR - 3:0

35
    V Xaverově už je to o tři branky, Slavia hravě kontroluje průběh utkání a přidává další gól! Ranou z hranice vápna tentokrát píseckého brankáře pokořil MOSES USOR – 3:0!
    18. ŠUBERT - 2:0

18
    Rezerva Vršovických jde důležitým třem bodům vstříc a rychle zvyšuje svůj náskok na dvě branky! Jen necelé tři minuty po Zeronikovi se na střeleckou listinu zapisuje MARTIN ŠUBERT, Satrapa loví ze své klece další balón – 2:0!
    15. ZERONIK - 1:0

15
    Nápor domácích nakonec přeci jen přinesl ovoce, Slavia v patnácté minutě odskakuje do vedení! Po zachyceném centru ve vápně přišlo zakončení z dílny JAKUBA ZERONIKA, na které Satrapa nezvládl včas zareagovat – 1:0!