Slavia B – Písek 5:0 (kon.) | Plzeň B – Sokolov 2:1 (kon.)
2:1 (1:1)
FK Baník Sokolov
Neděle 05.06.2022, 10:30 • TJ Slavoj Stod • Česká fotbalová liga (A) • 28. kolo

Děkuji všem za pozornost a hezké nedělní odpoledne. (12:30:07)

Plzeň tak nakonec na svém trávníku dokázala vyhrát konečným výsledkem 2:1 a díky této výhře se posunula na 4. příčku.

90+4

90+4
    Po posledním pokusu o změnu skóre zasahuje domácí gólman a chytá míč do svých rukavic.

90+3
    Nařízen přímý kop na branku Viktorie, který dokázali domácí vyrazit do bezpečné zóny.

90+3
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Čihák).

90+2
    Roh pro Sokolov.

90+1
    Majka se dostal k zakončení, ale obrana domácích jeho střelu dokázala zablokovat.

90
    Hlavní sudí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Žlutá karta pro tým FK Baník Sokolov (Šulc).

89
    Viktoria vybojovala roh, po kterém se dostává k míči Baník.

87
    Martinec ze strany nahrál přesně do prostoru před brankou na Strmisku, který to zkusil, ale branku o kousek netrefil.

85
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov:
    ze hřiště odchází Řezáč, přichází Kýček.

83
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Pešek).

79
    Malá domů domácího výběru, hostující útočník se k míči nakonec nedostal.

76
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Ketlyčka, přichází Janča.

ze hřiště odchází Čermuš, přichází Hajdo.
    72. PEŠEK - 2:1

72
    Plzeň B právě vstřelila branku! Domácí jdou poprvé v tomto utkání do jedno-brankového vedení, kdy se přesně trefil ADAM PEŠEK.

70
    ze hřiště odchází Vacek, přichází Čihák.

68
    Druhý roh také hostující obrana zvládla ubránit.

67
    Aubrecht vybojoval pro svůj tým roh.

66
    Další příležitost pro Baník, ale hlavička končí trochu více nad břevnem.

64
    ze hřiště odchází Krlička, přichází Majka.
    ze hřiště odchází Popovič, přichází Václavík.

59
    Další nepříjemná situace pro domácí, kterou řeší na hranici malého vápna Keltycka a balón posílá do bezpečí.

55
    Po dobré kombinaci Cermuse a Řezače šel balón do nebezpečné zóny pro domácí, ale hráč v zeleném dresu nastřelil jen brankovou konstrukci.

53
    Odpískán faul na domácího hráče, Plzeň rozehrává.

51
    Ze strany to zkoušel Aubrecht, ale s lehkou střelou si Štrunc v klidu poradil.

49
    Kolář pálil z první, ale branku vůbec netrefil.

46

První část končí nerozhodně 1:1, kdy hosté šli do vedení ve 3. minutě po ráně z první Krličky. O vyrovnání se postaral v 37. minutě domácí Falout.

Druhý poločas začne přibližně v 11 35 hod.

45+2

45+2
    Výkop Štrunce od své brány.

45+1
    ze hřiště odchází Kronus, přichází Kolerus.

45
    Nastavují se 2 min.

44
    Sokolovští měli roh, ale branku nijak neohrozili.

43
    Další pokus fotbalistů v bílých dresech končí v rukavicích Štrunce.

41
    Viktorka měla hru na svých kopačkách, kdy zkoušel něco vymyslet Kronus, ale ani jeho přihrávka do prostoru před bránou nenašla žádného spoluhráče.

39
    Z proti-útoku hostí se dostal do možnosti Popovič, jeho nahrávka před branku nenašla nakonec adresáta.
    37. FALOUT - 1:1

37
    Plzeň B právě vstřelila branku! A je vyrovnáno, kdy se na konci první půle prosazuje PETR FALOUT, který nedal brankáři šanci tento míč chytit.

34
    Ve vápně se dostal k míči Pospíšil, který už měl vytáhlého Štrunce z branky, ale tuto šanci přerušuje píšťalka rozhodčího a je tu výkop od svatyně Baníku.

32
    Po faulu na Viktorku rozehrávají domácí.

29
    Pospíšil našel Vacka, který zkoušel podél čáry projít, ale hostující hráč ho zastavil a v držení míče je Baník.

27
    Drobná pauzička obou týmů na pití.

25
    Rychlý proti-útok domácích, kdy hráči zkoušeli něco vymyslet, ale Baník se zatím úspěšně brání.

23
    Baník měl přímý kop, ale branku vůbec neohrozil.

19
    Faul na hráče v zeleno-černých dresech, následuje přímák na branku Plzně.

15
    Plzeň se dostala ke střele také, ale balón šel nedaleko pravé tyče.

14
    Další pokus Baníku, hra došla do vápna, kde ji odhlavičkoval domácí obránce do bezpečí.

10
    Na druhé straně si připisuje lehčí zákrok Štrunc.

9
    Vokáč v dobré pozici u malého vápna branku přestřelil.

8
    Aubrecht se dostával za obranu hostí po přesné přihrávce, ale hru přerušuje ofsajd.
    3. KRLIČKA - 0:1

3
    Sokolov právě vstřelil branku! A je tu úvodní gól, hned z první šance pro Baník, kdy nahrávku u vápna vypálil z první DANIEL KRLIČKA a míč končí v horní části branky.

1
    První možnost pro domácí, kdy míč letěl směrem k zadní tyči, ale přihrávku dokázal hostující obránce hlavičkovat do bezpečí.

1

FC Viktoria Plzeň B: Danek – Aubrecht, Falout, Fišer "K", Gaszczyk, Keltycka, Kronus, Paluska, Pešek, Pospíšil, Vacek.
    Náhradníci: Baier – Čihák, Janca, Kolerus, Oravec, Planeta.
    Trenér: Josef Parlásek

FK Baník Sokolov: Štrunc – Blažek "K", Cermus, Kolář, Krlička, Martinec, Popovič, Řezač, Strmiska, Šulc, Vokáč.
    Náhradníci: Hrabačka – Fišer, Hajdo, Kycek, Majka, Neudert, Václavík.
    Trenér: Milan Pari

Rozhodčí: Cichra David – Zoufalý David, Nejedlo Tomáš.

V neděli dopoledne se střetne Plzeň B se Sokolovem.

Domácí jsou na pátém místě se ziskem 40 bodů. Na první Vltavín ztrácí jen 8 bodů.

Hostující tým je na desátém místě a nasbíral 31 bodů.