Slovácko B – Ostrava B 2:2 (kon.) | Hlučín – Blansko 5:1 (kon.) | Zlínsko – Rosice 2:2 (kon.)

90+1
    Hlučín právě vstřelil branku! Domácí celek v nastavení přidává pojistku! Po rohovém kopu Blanska se do úniku dostal DOMINIK SMÉKAL, který dloubl míč přes vyběhnutého brankáře!
    79. FEIK - 4:1

79
    Blansko právě vstřelilo branku! Hosté nakonec dočkali branky! Po ojedinělém útoku Blanska se deset minut před koncem prosadil TOMÁŠ FEIK!
    68. DOSTÁL - 4:0

68
    Hlučín právě vstřelil branku! Domácí celek proměnil dnešní utkání v exhibici! Po další rychlé akci dostal přihrávku do pokutového území RADIM DOSTÁL a nekompromisně rozvlnil síť!
    60. MLÁDEK - 3:0

60
    Hlučín právě vstřelil branku! Domácí celek po hodině hry přidává třetí branku a zřejmě definitivně rozhoduje o svém dnešním triumfu! Po rychlém protiútoku se z úniku prosadil DOMINIK MLÁDEK!
    45. LOKŠA - 2:0

45
    Hlučín právě vstřelil branku! Domácí celek přidává v závěru prvního poločasu druhou branku! Po dobře sehraném protiútoku přiletěl centr na malé vápno a osamocený RADOVAN LOKŠA se nemýlil!
    2. BUCHVALDEK - 1:0

2
    Hlučín právě vstřelil branku! Domácí Hlučín se hned v úvodu utkání dostává do vedení. Po akci z pravé strany propadl míč v pokutovém území k TOMÁŠI BUCHVALDKOVI, který se nemýlil!

Tomáš Kubečka

Branky: 2. Buchvaldek, 45. Lokša, 60. Mládek, 68. Dostál, 90+1. Smékal – 79. Feik

Karty:   24. Mládek (HLU) – 88. Smrčka (BLA)

FC Hlučín: Prokel – Buchvaldek, Dostál (71. Ptáček), Hasala, Lehnert (75. Kovala), Lokša (66. Zajíček), Mládek (63. Smékal), Moučka, Plesník, Praus, Wolf
    Náhradníci: Holzer, Kovala, Lapeš, Ptáček, Smékal, Zajíček

FK Blansko: Nešetřil – Alexa, Blažík, Černý, Feik, Machálek, Smrčka, Šíp (56. Adamec), Štencl (46. Pecuch), Todorič, Tulaydan
    Náhradníci: Adamec, Chyla, Kubin, Pecuch