Slovácko B – Ostrava B 2:2 (kon.) | Hlučín – Blansko 5:1 (kon.) | Zlínsko – Rosice 2:2 (kon.)

72
    Rosice právě vstřelily branku! Hostující celek znovu vyrovnává! Domácím vedení znovu nevydrželo ani deset minut. Autorem branky je PAVEL DRBAL!

66
    Otrokovice právě vstřelily branku! Domácí celek se podruhé po změně stran dostává do vedení! Autorem branky je MARTIN ZEDNÍČEK!

55
    Rosice právě vstřelily branku! Je vyrovnáno! Domácím jejich náskok vydržel pouhé tři minuty. Autorem branky je TADEÁŠ ZEZULA!

52
    Otrokovice právě vstřelily branku! Domácí Viktoria se krátce po změně stran dostává do vedení. Autorem branky je MAREK VINTR!

46

45

1

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Berger, Deklava, Fiala, Kiška, Pernatskyj, Přikryl, Suchý, Vintr, Vychodil, Zedníček
    Náhradníci: Hrecajčuk, Konečný, Putyera, Zapalač

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Buchta, Dobrovodský, Drbal, Fial, Koláčný, Kršák, Novák, Přerovský, Selinger, Zezula
    Náhradníci: Juran, Černý, Kozel, Pazourek, Praks, Přikryl, Sedláček.

V závěrečném kole MSFL se společně podíváme na souboj Otrokovic a Rosic. Hosté jsou na tom v letošním ročníku mnohem lépe. Ve třiceti odehraných zápasech získali padesát tři bodů a drží pátou pozici. Naopak domácí Otrokovice jsou až patnácté. Hůře je na tom jen rezerva Jihlavy a Vrchovina. Rosice naposledy přehrály 2:1 rezervu Slovácka, zatímco Otrokovice padly 3:4 ve Znojmě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.