Motorlet – Příbram B 5:4 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Sokolov 5:1 (kon.)
Písek – Rakovník 8:0 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:1 (1:1)
TJ Jiskra Domažlice
Pátek 10.06.2022, 18:00Česká fotbalová liga (A) • 29. kolo

Králův Dvůr byl dnes v prvním poločase lepší, měl velice dobrou levou stranu, přes ní také založil Dvořákův gól. Jiskra srovnala, v posledních minutách si koledovala o gól do šatny. Ten ale nepřišel. ve druhém dějství byli hosté dvacet minut mnohem aktivnější, ale nevyjádřili to gólově. Naopak v 65. minutě vstřelil Krátký hostující z Plzně vítězný gól. Cábelici pak hráli hodně do otevřené obrany, protože hosté museli začít riskovat. Do domácího vápna přiletělo několik nákopů, ale na plichtu, která by ale z pohledu Domažlic stejně nic neřešila, už Domažličtí nedosáhli. (20:13:15)

To Domažlice musí zažívat obrovské zklamání. Před sezonou vyhlásily útok na postup do FNL, ale nezískají ani medaili. Skončí nejhůř na páté pozici. Pokud Slavia vyhraje proti Plzni, tak na čtvrté příčce, protože Domažlice mají lepší vzájemné zápasy s Viktorií. I remíza souboje rezerv Slavie a Plzně posílá Jiskru na pátou pozici. Západočeši prohráli oba závěrečné zápasy 1:2.

Králův Dvůr poráží Domažlice a má jistotu toho, že skončí nejhůř třetí. Pakliže Vltavín v neděli nevyhraje proti Povltavské fotbalové akademii a rezerva Slavie nezvítězí proti béčku Slavie, tak dokonce vyhraje skupinu A a postoupí do baráže konané 15. a 18. června. Pro Cábelíky je to obrovský úspěch, protože by to před sezonou čekal asi málokdo.

90+5

90+5
    Domácí přežili dva centry v krátkém sledu a dožadují se odpískání konce zápasu.

90+5
    Po rozehrání nakrátko nedosáhl Holý na míč na levé straně.

90+4
    Hrubý udělal faul z pravé strany a ležícímu domácímu Kubešovi něco od plic v předklonu pověděl.

90+2
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Kraus, přichází Holý.

90+2
    Králův Dvůr pohlídal vzdálenější tyč při hostující standardce z levé strany a nechal dopadnout balón za bránu.

90+2
    Domácí rozehráli nakrátko, poté si pomohli pasem mezi dvěma hráči na pravé straně, načež přenesli hru a podrželi chvíli balón až o něj přišli.

90+1
    V první ze čtyř nastavených minut budou domácí zahrávat volný přímý kop z pravé strany relativně nedaleko hostujícího vápna.

90+1
    Tu také domácí brankář dostává.

90
    Při centru z levé strany na bližší tyč je k vidění útočný faul Domažlic. To je to poslední, co hosté potřebují. Kudrna nebude pospíchat. Navíc si může dovolit potenciální žlutou kartu za zdržování hry.

89
    Po centru Mlynaříka z pravé strany přijde roh pro hosty. Gólman Jiskry zatím to vápna nezavítá.

89
    Předposlední bek domácích prohrál jeden na jednoho, ale domácí zachránil poslední možný hráč. Jinak by před Kudrnou hodně hořelo.

87
    ze hřiště odchází Beňo, přichází Krejča.
    ze hřiště odchází Osvald, přichází Osypenko.

87
    Domažlice přišly o míč na půli a domácí běželi do kontru tři na dva, při centru z levé strany skončil naskakující fotbalista na vzdálenější tyči až v síti. Naštěstí si neublížil.

86
    Osvald dostal zpětný pas na levé straně, ale hned ztratil míč, pak zatahal za dres Došlého bez žlutého následku.

85
    Mlynařík poslal míč z pravé strany do šestnáctky, kde po sklepnutí hrudí to vypadalo na vyrovnávací branku, jenže hostující hráč ještě zasekával na levačku a domácí mu odpálili balón před očima.