Devils Zlín – Brno 10:0 (kon.) | Devils Zlín – Brno 6:5 (1:0 po s.n.) | IHC Přerov – HC Boskovice inline 5:0 (kon.)
ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 12:2 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 12:3 (kon.) | IHC Přerov – HC Boskovice inline 7:3 (kon.)
IHC Prague Rats – Černošice 3:4 (2:3 po s.n.) | IHC Prague Rats – Černošice 7:8 (po pr.)
konec
IHC Devils Zlín
10:0 (4:0, 6:0) Stav série: 1:0
Mission Roller Brno
Sobota 18.06.2022, 09:00 • PSG aréna, Zlín • STILMAT extraliga inline hokeje • Čtvrtfinále
Partner:
   
  38:56
  Devils právě vstřelili branku!
  Je to 10:0! Na esteticky pěkný výsledek zaokrouhluje DAVID HRAZDIRA, který to v útočném pásmu také zvládl víceméně sám. Asistence: Tomáš Pavlůsek.
   
  37:40
  Devils právě vstřelili branku!
  Hattrick si připisuje také JIŘÍ KARAFIÁT, který si po přihrávce od Lužy zkušeně poradil s obranou i brankářem. Asistence: Dominik Luža.
   
  37:11
  Devils právě vstřelili branku!
  JIŘÍ KARAFIÁT šikovně projel laxně bránící brněnskou obranu, následně si položil Petr Hrachovinu a zkušeně ho přehodil. Asistence: Jan Vyoral, Daniel Gazda.
   
  30:09
  Devils právě vstřelili branku!
  Devils využívají i svou druhou přesilovku! Při ní sice nebyli tak aktivní, avšak JAN BARTKO se nebál střely z dálky, která tak zapadla až za Petra Hrachovinu. Asistence: David Hrazdira, Jan Vyoral.
   
  24:13
  Devils právě vstřelili branku!
  Ševci si dělají ze soupeře dobrý den! Další puk do brněnské sítě přidává TOMÁŠ PAVLŮSEK, který využil rychlé a přímočaré kombinace. Asistence: Jan Bartko, David Hrazdira.
   
  20:21
  Devils právě vstřelili branku!
  DANIEL GAZDA kompletuje hattrick! Devils zároveň využívají přesilovou, po střele zlínského obránce kapituluje i Petr Hrachovina. Asistence: Jiří Suhrada, David Hrazdira.
   
  11:41
  Devils právě vstřelili branku!
  Zlínská kanonáda pokračuje! Již svou druhou branku v utkání si připisuje DANIEL GAZDA, který tentokrát zaskočil Chvátala střelou mezi betony. Asistence: Jiří Suhrada.
   
  09:58
  Devils právě vstřelili branku!
  Je to 3:0 pro žlutomodré! Devils skvěle kombinují a ještě lépe střílí, což opět potvrdil JIŘÍ KARAFIÁT, který se svou bombou trefil přímo pod víko, Chvátal neměl šanci zvednout rameno včas. Asistence: Dominik Luža, Jan Bartko.
   
  07:45
  Devils právě vstřelili branku!
  Domácí si pořád drží vysokou střeleckou úspěšně a vedou o dva góly! Branka padla z další rychlé akce, kterou střelou příklepem zakončoval LUKÁŠ CHLUDIL. Ten se trefil přímo k pravé tyči a brněnský brankář se tak natahoval marně. Asistence: Jan Bartko, Richard Hrazdira.
   
  03:39
  Devils právě vstřelili branku!
  Zlín se dostává do brzkého vedení! Rychlou akci přes pravou stranu zakončil po přihrávce Richarda Hrazdiry DANIEL GAZDA, který z mezikruží pálil do protipohybu Chvátala, jenž tak nestihl zareagovat. Asistence: Richard Hrazdira.

  Lukáš Mihal

  Branky a nahrávky: 4. Gazda (R. Hrazdira), 8. Chludil (Bartko, R. Hrazdira), 10. Karafiát (Luža, Bartko), 12. Gazda (Suhrada), 21. Gazda (Suhrada, D. Hrazdira), 25. Pavlůsek (Bartko, D. Hrazdira), 31. Bartko (D. Hrazdira, Vyoral), 38. Karafiát (Vyoral, Gazda), 38. Karafiát (Luža), 39. D. Hrazdira (Pavlůsek)


  IHC Devils Zlín: Kořének – Suhrada (A), Vyoral, Gazda (C) – Bartko, Chludil, D. Hrazdira (A), R. Hrazdira, Karafiát, Luža, Pavlůsek.
  Mission Roller Brno: Chvátal (21. P. Hrachovina) – D. Hrachovina, Král, Kučeřík, Rosendorf (C), Sedláček, Strýček (A) – Drobný, Dufek, Kadlec, Kaukič (A), Kazlepka.

  Rozhodčí: Blaha, Šico
  Devils Zlín 2 0 Brno
  #1 Sobota 18.06.2022 • 09:00
  Devils Zlín - Brno 10:0
  #2 Sobota 18.06.2022 • 10:45
  Devils Zlín - Brno 6:5 po s.n. (1:0)