Skalica – Trenčín 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Michalovce 4:2 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
4:2 (0:2)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 30.07.2022, 18:00Niké liga • 3. kolo

Videli sme dva odlišné polčasy, prvý vyšiel Michalovciam, ktoré si gólmi Kanua a Peňu vypracovali dvojgólový náskok. No po prestávke vybehol úplne iný Slovan so štyrmi čerstvými hráčmi a plne dominoval. Zápas otočil štyrmi gólmi a vyhral 4:2. Presadili sa Barseghjan, Green, Agbo a na záver si vlastenca strelil Jeřábek. Hralo sa veľmi čisto, hlavný rozhodca neudelil ani jednu žltú či červenú kartu. (19:53:26)

90+4

90+4
    Hostia sa ešte snažia niečo vymyslieť ďaleko od svojej brány, avšak prihrávku na Slebodníka vystihol Lovat.

90+1
    Slovan dal gól!
    Kolmica na Šaponjiča, ten oblúčikom obhodil Száraza, lopta by išla vedľa žrde, no nešťastne trafila vracajúceho sa MICHALA JEŘÁBKA, od ktorého sa odrazila do siete. 4:2.

90
    Nadstavený čas: 4 minúty.

89
    Agbo si spracoval prihrávku kúsok za pokutovým územím, potom vystrelil nad brvno.

88
    Faul na Barseghjana, Slovan ušetril ďalšie cenné sekundy.

87
    Slovan sa už až tak neponáhľa, chce si podržať loptu na útočnej polovici.

85
    Slebodník zahodil možnosť vyrovnať. Žofčák prihral z hranice bránkovej čiary pod seba do oblasti bieleho bodu, odkiaľ Slebodník nikým nebránený strieľal vysoko nad!

83
    Po Barseghjanovom centri lopta skákala pred bránou Michaloviec, brániaci hráči ju nedostali do bezpečia a najlepšie sa zorientoval UCHE AGBO, ktorý ju dostal do odkrytej pravej časti brány. Slovan predvádza v druhom polčase úplne odlišný výkon a otáča zápas.

83
    Prudký strelecký pokus Lovata spoza vápna bol tečovaný na roh.

82
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
    z ihriska odchádza Lukáš Jánošík, prichádza Polydefkis Volanakis.

80
    Slovan rýchlo prešiel do útoku a nebyť dobrého zákroku Száraza, ktorý vybehol proti Greenovi, jeho tím by prehrával.

80
    Hostia sa snažia odbremeniť svoju defenzívu a podržať loptu ďaleko od svojej brány.

79
    Michalovčania zakombinovali na ľavej strane ihriska, zapájal sa najmä Žofčák. Akciu zakončil strelou z väčšej diaľky Slebodník, ale mieril vysoko nad.