Púchov – Dubnica 1:2 (kon.) | Považská Bystrica – Šamorín 2:3 (kon.) | Myjava – Žilina B 2:0 (kon.)
TJ Spartak Myjava
2:0 (2:0)
MŠK Žilina B
sk Sobota 30.07.2022, 19:00 • Spartak Myjava • MONACObet liga • 3. kolo

90+2
    Zbytočná karta pred koncom duelu, vidí ju po tvrdom faule na krídle Jakub Tancík.

84
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B:
    z ihriska odchádza Mario Sauer, prichádza Matúš Capko.

83
    Striedanie v tíme Spartak Myjava:
    z ihriska odchádza Arthur Angelo Legnani, prichádza Dominik Martišiak.

81
    z ihriska odchádza Henry Addo, prichádza Filip Mráz.
    81. Pekár (MYJ), Teplan (ZIN)

81
    Pekár azda ani na piaty pokus neskóruje! Pravačka mierila k pravej žrdi, Teplan vyráža!
    79. Olejník (MYJ), Teplan (ZIN)

79
    Zápas zostáva otvorený aj na začiatku 79. minúty. Olejník so šikovnom pätičkou spred malého vápna, Teplan drží MŠK v hre o body!
    73. Pekár (MYJ)

73
    Pekár odmieta definitívu po druhý raz! Skvelý oblúčik za obranu od Olejníka, kapitán domácich prestreľuje z voleja hádam aj celý štadión!

72
    z ihriska odchádza Adam Cisár, prichádza Jakub Tancík.

70
    z ihriska odchádza Martin Oravec, prichádza Dominik Šnajder.
    66. Pekár (MYJ)

66
    Štefan Pekár mohol výhru spečatiť. Šikovne si nabehol do šestnástky a vyskúšal šťastie z uhla, odkiaľ trafil ľavú tyč!

59
    z ihriska odchádza Mário Lopušan, prichádza Stanislav Olejník.
    z ihriska odchádza Jakub Buchel, prichádza Samuel Flamik.

55
    Prvým potrestaným hráčom duelu je Mário Lopušan, ktorý sklzom prebrúsil nohy Kopáska.
    48. Addo (ZIN)

48
    Brvno! Henry Addo sa nádherne zbavil obrancu, aby ľavačkou vypálil len do hornej žrde!
    47. Correia (MYJ)

47
    Minútu po prestávke mohlo byť 3:0! Correia sa oprel do hlavičky po centri Pekára z rohu, mieril meter nad.

46
    z ihriska odchádza Lukáš Prokop, prichádza Timotej Jambor.
    45. Samuel BENOVIČ - 2:0

45
    Myjava dala gól! Fantastická technická strela pravou nohou z 22 metrov! SAMUEL BENOVIČ využíva zaváhanie hostí pri rozohrávke, keď loptu sám získal, následne potiahol dopredu a presnou ranou prekonáva prekvapeného Teplana!
    43. Lopušan (MYJ), Teplan (ZIN)

43
    Lopušan vypálil z približne 25 metrov, lopta smerovala pod brvno. Teplan musel vytiahnuť zákrok, roh.
    34. Pekár (MYJ), Teplan (ZIN)

34
    Naopak, mohli sami skórovať! Pekár napriahol spoza šestnástky, Teplan musel ísť na zem a koncovku iba vyrazil pred seba!
    28. Legnani (MYJ)

28
    Arthur Legnani azda ani nečakal, že si k nemu lopta nájde cestu po nákope z pravej strany. Obranca vypustil súboj, Brazílčan s týmto nepočítal a tak sa od neho lopta odráža vedľa brány!
    20. Adam CISÁR - 1:0

20
    Myjava dala gól! Tragická defenzíva Žiliny pri bránení centra! Loptu neodvrátil z malého vápna Trabalík, čo pohotovo využil ADAM CISÁR a zblízka otvára skóre!
    2. Pekár (MYJ)

2
    Už po osemdesiatich sekundách mohlo byť 1:0! Domáci s centrom sprava, Buchel vyhral hlavičku a Pekár ani na dvakrát z ôsmich metrov nepálil medzi tri žrde!