Púchov – Dubnica 1:2 (kon.) | Považská Bystrica – Šamorín 2:3 (kon.) | Myjava – Žilina B 2:0 (kon.)
MŠK Považská Bystrica
2:3 (2:1)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 30.07.2022, 17:00MONACObet liga • 3. kolo

Poriadne krutý výsledok pre Považskú Bystricu. Nováčik druhej najvyššej súťaže bol v prvom polčase výrazne lepším tímom a z kabín sa vrátil s jednogólovým náskokom. Šamorín však v druhom dejstve prebral iniciatívu a aj keď sa dlho zdalo, že s výsledkom už nedokáže spraviť nič, opak sa stal pravdou. Striedajúci Bálint Csóka najprv vymyslel gól znamenajúci vyrovnanie, aby o dve minúty dokonal famózny obrat. Domáci pocítili akúsi trpkosť dane zelenáčov II. ligy a bodovo vychádzajú naprázdno.

Ďakujeme, že ste s nami duel sledovali! (18:54:05)

90+5

90+5
    Domáci sa ešte snažia vyrovnať, lavička Šamorína zasa signalizuje, že nadstavený čas už dávno ubehol.

90+4
    Žltá karta pre tím FC ŠTK 1914 Šamorín (Mikuláš Demjanovič).

90+2
    Šamorín dáva gól!

O čo si Považská Bystrica koledovala, to prichádza. Baéz vysunul na ľavej strane Leginusa, ktorý poslal prízemný center do pokutového územia a BÁLINT CSÓKA bol na zadnej žrdi dostatočne dôrazný. Zrejme sa postaral o dokonalý obrat.

90
    Hrať sa budú ešte štyri nadstavené minúty.

90

V absolútnom závere sa Šamorín dočkal vyrovnania! Skvelé uvoľnenie Bálinta Csóku na ľavej strane, prudký center do šestnástky, kde sa z druhej vlny dostal LUKÁŠ SZABÓ a trestá pasivitu domácich.

89
    Domáci si pri odohrávaní lopty trochu skomplikovali situáciu, problémy narobil stopér Bahi. K spokojnosti Považanov napokon všetko vyriešil ďalekým odkopom Hundák.

88
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Mário Boris, prichádza Šimon Gabriš.

86
    Nezaprší ani po Baézovom pekne zatočenom centri. Rozbehli sa po ňom jeho dvaja spoluhráči, ani jeden však nezmenil smerovanie lopty.

86
    z ihriska odchádza Róbert Demjan, prichádza Daniel Hundák.
    z ihriska odchádza Branislav Gamboš, prichádza Ondřej Hapal.

84
    Hosťom sa čas kráti. Považskej Bystrici bude vyhovovať kúskovanie hry, hlavný tréner Peter Jakuš ešte navyše má k dispozícii striedania.

83
    Séria rohových kopov na strane Šamorína. Domáci fanúšikovia môžu ostať pokojní, ich obľúbenci majú všetko pod kontrolou.

82
    Aldo Baéz dlho váhal, či zakončiť, napokon sklepol Leginusovi, ktorého zakončenie zblokoval Kucharčík.

81
    Čiernikov center z pravej strany preletel celou šestnástkou. Blízko k zakončeniu mal Zuziak, ale na loptu nedočiahol.

81
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín:
    z ihriska odchádza Damián Kachút, prichádza Juraj Pančík.
    z ihriska odchádza Mikuláš Demjanovič, prichádza Ferenc Bögi.

79
    Najväčšiu príležitosť druhého polčasu mal na nohe čerstvý Nagy. Z hranice pokutového územia strieľal nad poloodkrytú bránku.

78
    Radovan Hodál si počkal, kým k nemu pribehne napádajúci hráč súpera, až potom sa rozhodol rozohrávať rukami.