K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | HC Slovan – Sparta 1:6 (kon.) | Davos – Salzburg 2:1 (kon.)
Ukrajina – Vítkovice 4:2 (kon.) | Třinec – K. Vary 5:0 (kon.) | HS Riga – HC Slovan 3:1 (kon.)
Mountfield HK – Salzburg 0:5 (kon.) | Sparta – Vítkovice 5:3 (kon.) | Třinec – Davos 1:3 (kon.)

51:53
    Sparta právě vstřelila branku! V Mini Werk Aréně se nyní strhl závod o krále střelců! ADAM DVOŘÁK přidává přesnou ránou do vinglu další branku a zvyšuje již na 6:1 pro Spartu.. Asistence: Daniel Novotný.
    51:26 Patrik RUSZYNÁK - 1:5

51:26
    Slovan právě vstřelil branku! Tak v poslední třetině to vypadá na gólové hody! I domácí se přece jen prosadili, když kotouč do branky dostrkal PATRIK RUSZYNÁK. Asistence: Adam Saloň.
    50:15 Daniel NOVOTNÝ - 0:5

50:15
    Sparta právě vstřelila branku! Tohle už zavání debaklem. DANIEL NOVOTNÝ totiž zvyšuje už na 5:0 z levé strany poté, co mu kotouč před brankou předal Jáchym Novák. Asistence: Jáchym Novák a Filip Topol.
    49:00 David HRUBÝ - 0:4

49:00
    Sparta právě vstřelila branku! Hosté přidávají čtvrtý gól. Po souhře hráčů s čísly začínající dvojkou předvedl nádhernou akci DAVID HRUBÝ. Ten získal kotouč na pravé straně, zbavil se jednoho z obránců a následně vypálil přesný projektil k tyči. Asistence: Tadeáš Mack a Adam Dufek.
    41:08 Filip TOPOL - 0:3

41:08
    Sparta právě vstřelila branku! Hosté otevírají třetinu dalším gólem a vedou již 3:0. Daniel Novotný přesně před brankou přesunul kotouč na FILIPA TOPOLA, který už si tváří v tvář gólmanu jednoduše poradil.. Asistence: Daniel Novotný.
    30:09 Adam DUFEK - 0:2

30:09
    Sparta právě vstřelila branku! Hosté využili tlaku v posledních minutách a navyšují vedení na 2:0! ADAM DUFEK dojel na levou stranu, kde si zpracoval skákavý kotouč a poslal ho do branky. Asistence: Petr Poláček a Daniel Jakab.
    10:41 Adam MARTON - 0:1

10:41
    Sparta právě vstřelila branku! Pražané využívají přesilovou hru! Petr Poláček přesunul kotouč na pravou stranu pro dojíždějícího ADAMA MARTONA. Ten napřáhl už při jízdě, zamířil parádně a vymetl vingl branky Slovanu. Asistence: Petr Poláček.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 52. Ruszynák (Saloň) – 11. Marton (Poláček), 31. Dufek (Poláček, Jakab), 42. Topol (Novotný), 49. Hrubý (Mack, Dufek), 51. Novotný (Novák, Topol), 52. Dvořák (Novotný)

HC SLOVAN Bratislava: Henriquez, Panáček, Zrnčík, Ruszynák, Tomačkovič, Šramatý, Chalmovský, Fajnor, Milata, Hurtaj, Bohoš, Petráš, Slovák, Saloň, Čic, Taliga, Šatan, Bacigál, Vida, Antal, Šurlák, Jánošík
    HC Sparta Praha: Kogler, Tvrzník, Cichoň, Dufek, Novák, Hašek, Marton, Malinek, Janský, Byakov, Mack, Dvořák, Marek, Jakab, Netušil, Hrubý, Novotný, Poláček, Topol, Trachta, Adamec, Žemlička